Zlepšete kvalitu svých vlasů

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Blížící se letní období je jistě potěšujícím faktorem pro mnohé občany. Nachází se však mezi námi ženy, pro něž může být slunce devastujícím elementem z pohledu vzhledu a kvality vlasů. UV záření má totiž silnou moc a přináší sebou spoustu negativních účinků, ať už jde o přírodní nebo barvené vlasy.

Se svým porostem na hlavě mohou někteří bojovat nejenom v létě, ale i během ostatních ročních období. Jedná se především o jedince mající dlouhodobé problémy od přírody. S hustotou, vzhledem, lámavostí či strukturou.

Na vše ale existuje účinný lék.

Potraviny a bylinky

Jednou z možných variant je zaměřit se na pochutiny, jež zlepšují kvalitu vlasů. Těch je hned několik.

Oblíbené jsou například vlašské ořechy zabraňující výraznému šedivění. Vejce naopak navyšují celkovou pružnost od samotného kořínku. Špatná však není ani čočky, která urychluje růst a celkovou obnovu.

Do svých léčebných a regeneračních procedur můžete zakomponovat i aplikování kopřivového či jiného nálevu starajícího se o vitalitu vlasů.

Pakliže vás hlídání všech těchto věcí unavuje, existuje adekvátní a efektivnější řešení.

Vysoce účinný keratin

Je to samozřejmě přírodní přípravek, jež pojí všechny zmíněné vlastnosti a mnohé další v jeden praktický celek. Účinný Keratin Renewal System může mít na svědomí vaši dokonalou a hustou hřívu na hlavě.

  • Zvyšování odolnosti vlasů
  • Výraznější lesk
  • Optimalizace tvorby mazu
  • Zklidnění pokožky
  • Vynikající vlasová struktura

Zvolíte-li doplněk CLINICAL Hair-Care máte jistotu, že svým poškozeným vlasům dodáváte maximum, ať už půjde o jakékoliv povětrnostní podmínky, roční období nebo konkrétní situaci.

Správně zvolené aktivní látky ve spojení s nutrikomplexem se postarají o vše, s čím jste doposud tak zarputile bojovali a nezvítězili. Dnes se však může karta obrátit…

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů