Jak zhubnout 10 kilo za 10 dní

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...Loading...
jak zhubnout 10 kilo

I když to zní nemožně, existují určité kroky, kterými je možné shodit 10 kilo za velmi krátkou dobu. Tato dieta ale není nijak šetrná. Dosáhnout takhle rychlých výsledků jde pouze drastickým omezením jídelníčku a zařazením pohybových aktivit. Cílem je nabudit metabolismus, aby se snažil co nejrychleji a co nejvíce spálit kalorií a zároveň tak docházelo k co největšímu úbytku tukové hmoty. Připravte se ale na to, že takovýto razantní úbytek na váze nemusí mít dlouhodobý efekt.

Chci zdravě hubnout

Následujících deset dní byste měli nadále dodržovat 5 jídel za den, ale složení by mělo být omezeno pouze na ovoce a zeleninu. Navíc se tím nemyslí všechny druhy ovoce, ale pouze to, které obsahuje málo cukru. Vyhýbat byste se měli masu, těstovinám, pečivu, koření a všem potravinám obsahující cukr.

Dalším pravidlem, které je potřeba dodržovat, je pití velkého množství vody. Myslí se tím ale opravdu pouze voda.

Vyřadit musíte

  • kávu
  • černý čaj
  • veškeré slazené nápoje
  • džusya, limonády a další vody, které obsahují cukr

Ke každému jídlu byste měli vypít 0,3-0,5 litru vody nebo neslazených minerálních vod. Výše vypité vody by se měla pohybovat kolem dvou litrů za den. Dostatek tekutin je důležitý, protože zapříčiňuje odvodnění organismu a tak se Vaše tělo zbaví přebytečných kilogramů, které představují zásoby tekutin.

Rychlé hubnutí ale není pouze o jídle, ale také o intenzivním cvičení. Nejlepší je cvičit dvakrát denně 30-60 minut ráno a odpoledne. Nejlepší je 15-20 minut běhu nebo jiné aktivity, u které se Vaše tělo zahřeje. Následně zkuste třeba 20 minut skákat přes švihadlo nebo si zacvičit aerobik. Poslední fází by mělo být posilování celého těla.

Jakmile se Vám podaří za deset dnů zhubnout 10 kilo, nezapomeňte na to, že nesmíte ihned přejít na svůj běžný režim. Proto se vyvarujte přejídání a objem jídla zvyšujte postupně. Jinak Vám hrozí nežádoucí stav, který všichni známe pod pojmem jojo efekt. Těžce vydřená zhubnutá kila by se Vám velmi rychle vrátila zpět a v horším případě by po cestě nabrala i pár kamarádů navrch.

Chci zdravě hubnout

Rada na závěr

Pokud chcete urychlit metabolismus, můžete využít doplňků stravy, které pomáhají odbourávat tuky. Z vlastní zkušenosti můžeme doporučit L-Carnitin, který můžete užívat každý den, ideálně před jídlem. Před fyzickou zátěží vždy užijte cca. 30 minut před tréninkem. Doporučená denní dávka je 2.000 mg/den.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů