Zelený čaj a hubnutí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
zelený čaj

Zelený čaj má pro člověka velmi příznivé účinky. Nejenom, že se po něm hubne, ale obsahuje i látky, které Vás mohou ochránit před rakovinou, a navíc povzbuzuje.

Asi si říkáte, jak může pití čaje pomoci s hubnutím. Samozřejmě není to žádná zázračná látka, díky které zhubnete jako mávnutím kouzelného proutku. Zelený čaj obsahuje látky, které urychlují metabolismus a tak Vám pomůže při spalování nežádoucích tuků.

Nejlepších účinků lze dosáhnout, pokud budete konzumovat šálek zeleného čaje několikrát denně. Pít ho můžete jak před jídlem, tak po jídle. V horkých letních dnech si navíc můžete připravit jeho ledovou variantu, která Vás příjemně ochladí. Důležité je ale nezapomínat ho vždy zapíjet vodou. Každý čaj totiž stejně jako káva odvodňuje Váš organismus, a tak by Vás mohla třeba začít bolet hlava.

Chci začít hubnout

Rychlé zpracování

Jak se vlastně liší zelený čaj od černého? Jak zelený, tak černý čaj jsou připravovány z čajovníku, respektive rostliny Camellia sinensis. Rozdílné jsou jejich vlastnosti jen na základě různého způsobu zpracování čerstvých lístků. Čaj zelený neprochází procesem oxidace. Čerstvý list je ihned zpracováván ve vysokých teplotách spařením nebo pražením. Účinky na Vaše zdraví mají určitě ale oba tyto druhy čaje.

Domácí ledový čaj

Na přípravě domácího ledového čaje není nic složitého a výsledek Vám v horkém dni dokáže rychle zchladit organismus. Základek úspěchu je kvalitní čaj. Použít můžete tradiční sypaný nebo pytlíkový. Ten ale mívá obvykle horší kvalitu. Způsob přípravy se odvíjí od toho, kolik času na ni máte. Přidat do něho můžete čerstvé šťávy nebo prostě jen džus koupený v obchodě. Kousek čerstvé máty, kolečko citronu a led z něj udělá naprosto luxusní pití.

Jestliže Vám pití zeleného čaje nevyhovuje, můžete si zakoupit různé doplňky stravy, které obsahují právě zelený čaj. Těchto výrobků je na trhu nepřeberné množství a tak záleží pouze na Vás, který si vyberete.

Náš TIP

Na trhu můžete sehnat celou řadu doplňků stravy, které obsahují extrakt ze zeleného čaje. Osobně jsme zatím vyzkoušeli dva produkty.

  • ATP Nutririon Green Tea – obsah v jedné tobolce 400 mg Green Tea Extrakt + 40 mg Vitamín C. Užívat ideálně 2-3 tobolky denně. Pomáhá i při unavě např. v práci. Cena je kolem 180 Kč.
  • Reflex Green Tea – obsah v jedné tobolce 300 mg Green Tea Extrakt. Cena je kolem 400 Kč

Rozdíl je zde pouze v ceně a velikosti tobolek. Rozhodně bych zelený čaj zahrnul jako doplněk stravy každý den. Pomůže vám při únavě, má pozitivní vliv na zdraví a pomůže vám při hubnutí.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů