Zelená káva a hubnutí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
Green Coffee

Zelená káva se stala novým hitem v hubnutí. Jde o kávová zrna, která neprošla pražením. Díky tomu se v nich uchoval vyšší podíl kyseliny chlorogenové. Tato látka v těle způsobí, při její užívání přímo nebo v tabletách nepřímo, pokles hladiny krevního cukru, který tělo kompenzuje právě odbouráváním tuků. Kvůli jejím účinkům se zařadila mezi další přírodní prostředky a spalovače, jako jsou například černá káva, zelený čaj, ananas nebo chrom.

Tyto látky umí mírně popohnat metabolismus. Podle vědeckých výzkumů je sice účinek zanedbatelný, ale mnohem důležitější je psychický účinek a ten u všech hubnoucích prostředků spotřebitelé potvrdili. Původní studie k zelené kávě se zkoumala pouze na 16 osob. Všech 16 zhublo, ale ne jen kvůli užívání zelené kávy, ale kvůli změně stravovacích a pohybových návyků. Ano, zelená káva Vám může pomoci s Vaším bojem, ale bez úsilí a celkové změny to nejde. Jestliže by zelená káva fungovala bez diety a pohybu, stala by se první a jedinou látkou, která by takhle fungovala.

Chci zdravě hubnout

S jejím užíváním byste ale měli dbát i na její negativní důsledky. I když se jedná o přírodní látku, může tělu ublížit. Zvyšuje totiž v těle odolnost vůči inzulínu a přispívá k ztučnění jater a zvýšení krevního tlaku.

Platí tedy následující pravidla

  • pouhé polykání tobolek nebo pití extraktu ze zelené kávy rozhodně nestačí
  • tím, že tento přípravek užíváte, neznamená, že můžete jíst víc
  • pozor na odvodňování, dodržujte pitný režim
 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů