Zdravý jídelníček

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
zdravý jídelníček

Rozhodli jste se, že zatočíte s přebytečnými kilogramy? Máte špatné zkušenosti s drastickými dietami, které jsou volně dostupné na internetu? Drastické diety a hladovění nejsou cestou k úspěchu. Chcete-li se zbavit opravdu nadbytečných kil jednou provždy, musíte dodržovat zdravý jídelníček, díky němuž bude hubnutí nejen efektivní, ale hlavně trvalé a bez jo-jo efektu.

Jíst zdravě se určitě vyplatí. Zdravý jídelníček by měl obsahovat vyváženou stravu, která dá vašemu organismu během dne to, co potřebuje.

Chci zdravý jídelníček

Snídaně je základ

Spousta lidí se nerada podrobuje striktním pravidlům, ale co se týče jídla, pak by se těmto pravidlům podrobovat měla. Zamyslete se nad tím, co jste doposud jedli. Sami uvážíte, že taková strava není pro vaše tělo ideální. Nechte si sestavit zdravý jídelníček na týden od odbornice a sami tak zjistíte, že se budete cítit lépe. Pokud nezkusíte jíst zdravě, pak nemůžete soudit.

Každý zdravý jídelníček by měl začínat každý den snídaní, která je základem. I přesto, že nemáte po ránu chuť k jídlu, měli byste sníst alespoň ovoce, abyste se pravidelně stravovali. Pravidelným stravováním se totiž dostanou brzy výsledky.

Přesnídávka by měla být malá, ale měla by být dostatečně sytá, abyste se netrápili až do oběda hlady. Na svačinku si tedy dejte opět ovoce, nebo ovocnou tyčinku. Řádným jídlem během dne by měl být oběd, který by měl být dostatečný a navodit pocit plného žaludku. Ale pozor, nepřecpěte se, protože tím byste dietě rozhodně nepřispěli.

Na odpolední svačinku byste si měli dát jídlo bez cukrů. Ideální je dát si zeleninu (kromě brambor a kukuřice). Nebo by váš zdravý jídelníček na týden měl v odpoledních svačinkách obsahovat mléčné výrobky. A poslední částí dne je večeře, kterou byste měli mít alespoň tři hodiny před jídlem. Večerní jídlo by mělo být střídmé, lehké, ale chutné.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů