Wellness protein slazen stévií

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Řadíte se mezi nadšené sportovce libovolného věku, kteří se zaměřují na odpovídající výkony? Posilujete a chcete dopřát regeneraci svým svalům? Rádi byste zvýšili imunitu svého organismu a dlouhodobě si udrželi přiměřenou a optimální tělesnou hmotnost?

Ve všech případech vám může být nápomocen Kompava Wellness protein, jež je považován za revoluční výživový doplněk. Biologicky čistý protein, jehož výjimečné účinky spočívají v obsažených výživových látkách. Ty vám zajistí správné fungování fyzické schránky.

Protein bez přebytečných látek

Jednou z velkých odlišností oproti klasickým a standardním výrobkům je bezpochyby absence cukru, sladidel, aromat nebo sóji. Dopřávat si tak budete čistou konzistenci bílkovin, tuků a sacharidů. Ty jsou důležité pro regeneraci těla a vývoj svalové hmoty.

Chybět vám samozřejmě nebudou asi další prvky.

  • Aminokyseliny BCAA
  • Chróm a zinek
  • Glutamin
  • Vitamíny C a E

Protein Kompava Wellness můžete zakoupit v různých baleních. Od klasické proteinové tyčinky s hmotností 64 g, přes menší várku 525 g až po největší verzi vážící 2 Kg. Ideální doplněk, který díky své obsahové stránce plnohodnotně nahradí jedno hlavní jídlo během dne.

Nakupujte protein u odborníků

Máte-li zálusk na tento unikátní výživový doplněk, určitě navštivte internetový obchod bodySHOCK.cz. Ten se primárně zaměřuje na prodej sportovního vybavení a kvalitní výživy. Při pravidelném odboru se můžete navíc domoci trvalé slevy, popřípadě bezplatného poštovného při nákupu nad 2 500 Kč.

Ať už se řadíte mezi amatérské nebo profesionální sportovce, jež se dali cestou aktivního pohybu, posilování a zároveň zdravého životního stylu, je Kompava Wellness protein dělaný přímo pro vás. Vydáváte-li opakovaně energii, nepodceňujte její důležité doplňování a regeneraci.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů