Výsledky našich klientů

Jaké zkušenosti s námi mají naši klienti? Jak vypadali před dietou a jak vypadají dnes? Přesvědčte se sami, příběhy jsou skutečně pravdivé!

 
 
 
arrow

Dáša zhubla 34 kg

„Mám nyní dobrý pocit ze svého těla i sama ze sebe!“

dasa-stummerovaKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat. Začala jsem tedy s váhou 99 kg a první jídelníček mi vyrazil dech: množství jídla, které jsem měla během diety konzumovat, se mi zdálo ohromné! Již při druhé návštěvě jsem však byla o téměř 4 kg lehčí a nyní, po 6 měsích, je to téměř 34 kg! Děkuji!

 
arrow

Marie zhubla 57 kg

„Úžasný přístup paní dietoložky mne vždycky podržel!“

marie-lomskaS váhou jsem bojovala celý život a i když jsem několik kilo zhubla, vždy se mi zase vrátily. Kvůli sedavé práci jsem se tak dostala na 135 kg. Náhodou mě oslovila výživová asistentka a já si v poradně nechala zdarma změřt tělesné hodnoty, a ty byly teda hrozivé! Okamžitě jsem souhlasila s dietním plánem pod odborným vedením. Týden co týden jsem hubla a po 14 měsících mám dole 57 kg a z velikosti 5XL jsem se dostala na konfekční 42! Moc děkuji!

 
arrow

Hana zhubla 32 kg

„Každé shozené kilo znamená lepší pocit!“

hana-netolickaStále víc a víc mi vadila přibývající kila, ale odbývala jsem se myšlenkou, že teď zkrátka není čas. Když jsem si pak náhodou v poradně nechala zdarma změřit tělesné hodnoty, začal u mě další hubnoucí proces, tentokrát však s vydatnou podporou mé poradkyně paní Chotašové! Když jsem zhubla prvních 10 kg, radostí jsem si zatančila na váze! Po 6 měsících jsem o 32 kg lehčí a vesele jsem opět otevřela svou „hubenou“ skříň a vytahuji dávno zapomenuté krásné oblečení!

 

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů