Vibrační posilovací stroje

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Vibrační stroje se staly v posledních letech velkým hitem. Všechny pracují prakticky na stejném principu. Cvičením na nich využíváte více svalových vláken a posilování a tvarování se tak stává efektivnější.

V zásadě lze rozdělit vibrační stroje na dvě skupiny – vibrační plošiny a posilovací vibrační přístroje, do kterých patří například Power Plate.

Možná jste už vyzkoušeli cvičení nebo hubnutí na vibračních plošinách. Pravda je ale taková, že se v jejich případě jedná více než o aktivní trénink jen o pasivní stroj. Tato plošina „pracuje za Vás“. Naklání Vás ze strany na stranu, nahoru a dolů a to zhruba 5 až 15 minut. Toto cvičení se dá přirovnat spíše k masážím, které slouží k uvolnění svalů.

V případě vibračních posilovacích strojů jde o úplně něco jiného. Tyto stroje necvičí za Vás, musíte se aktivně podílet a vydávat energii. Cviky se velmi podobají těm, které normálně provádíte v posilovně nebo třeba na aerobiku. Rozdíl je v použití vibračního přístroje. Ten Vaše cvičení udělá mnohonásobně účinnější. Přístroj v tomto případě slouží jako prostředek, který pomáhá ke zpevnění trupu, zlepšení svalové síly a navíc napomáhá i v regeneraci. U některých vibračních strojů můžete najít i takový program, který Vás může příjemně namasírovat a tak uvolnit namoženým svalům.

Samotný trénink na vibračních přístrojích trvá většinou 30 minut. Tohle ocení především ti, kteří jsou zaneprázdnění prací nebo jinými povinnostmi a na cvičení jim tak nezbývá moc času. Za tuto dobu se stihnete zahřát, zatrénovat si a nakonec svaly uvolnit. Navíc je dokázáno, že půl hodina cvičení na vibračním stroji lze přirovnat k hodině cvičení v posilovně. Musíte si ale uvědomit, že vibrační stroje Vám pomohou svaly vytvarovat, nikoli ale spalovat tuky. Pokud chcete tedy hubnout, musíte do svého cvičebního plánu přidat ještě nějakou kardio aktivitu.

Ne všechny vibrační posilovací stroje jsou však stejně kvalitní. I když pracují na stejném principu, efekt cvičení se může lišit. Například Power Plate má certifikát, který umožňuje, aby jej používali i v nemocnicích k léčbě různých nemocí pohybového aparátu. Jeho pořízení je ale drahé, proto se můžete setkat i s levnějšími variantami. Na ty si musíte dávat pozor. Některé dokonce tvrdí, že nemusíte dělat vůbec nic a přístroj za Vás vše odcvičí. Proto se vždy raději ujistěte, že stroj, na kterém cvičíte, má náležité licence. To Vám dá záruku, že přístroj prošel zkouškami a cvičení na něm je bezpečné.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů