Tukožroutská polévka

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
tukožroutská polévka na hubnutí

Pokud budete tento zeleninový vývar zvaný tukožroutská polévka konzumovat týden, měli byste zhubnout asi 4-5 kg tělesné hmotnosti. Odborníci však varují, abyste ji delší dobu rozhodně nedrželi.

Přestože tato dieta není vymyšlená podle posledních trendů a s mnoha racionálními stravovacími poznatky se rozchází, stále má své příznivce. Přece jenom vidina toho, že lze zhubnout až pět kilogramů za týden, je opravdu velice lákavá a to navzdory hrozícímu jojo efektu.

Polévku můžete konzumovat v jakémkoli množství, protože obsahuje minimum kalorií. Navíc filozofie hubnutí v tomto případě zní, čím více toho sníte, tím více zhubnete. Jelikož ale neobsahuje živiny, které Vaše tělo potřebuje, nedoporučuje se jíst tuto polévku déle jak týden. Navíc po celou dobu této diety je nutné, abyste z jídelníčku vyřadili pečivo, alkohol, sladké nápoje a smažená jídla.

Chci hubnout zdravě

Jak polévku uvařit

Aby Vám polévka vydržela týden, na její přípravu budete potřebovat:

  • 6 velkých cibulí
  • 4-5 rajčat
  • 2 zelené papriky
  • 1 svazek dužinaté celerové natě
  • 1 hlávka zelí
  • 1 zeleninový bujón
  • čerstvé bylinky

Postup je jednoduchý. Zeleninu nakrájejte na kostičky (kromě rajčat) a zprudka vařte asi 10 minut. Poté zmírněte oheň a vařte, dokud zelenina nezměkne. Poté přidejte rozmačkaná rajčata a na mírném ohni duste dalších 20 minut. Až je polévka uvařená, dochuťte ji solí, pepřem a bylinkami.

Nenechte se zmást názvem této polévky. Při dodržování této diety si tělo začne brát chybějící látky ze zásob uložených v těle. Takže úbytek na váze sice vidět půjde, ale bude se jednat hlavně o ztrátu svalové hmoty a vody. Tukové buňky v těle zůstanou i nadále, a jakmile se vrátíte k běžné stravě, ještě jich přibyde. To má za následek špatný vliv na správné fungování metabolismu a celkově celého organismu těla. Polévka však může mít pozitivní účinek z hlediska očisty těla. Díky velkému množství zeleniny, která obsahuje vlákninu, se Vám pročistí střeva. Zároveň ale právě díky velkému podílu vlákniny a vody dochází k odvodnění organismu. Jestliže se tedy rozhodnete pro držení této diety, musíte dodržovat pitný režim.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů