Smoothie a hubnutí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
Smoothie

Chcete zahnat hlad osvěžujícím a zdravým způsobem, ale nemáte chuť na jídlo? Ideální je pro Vás smoothie, běžně pyré, což je míchaný nápoj s hustou konzistencí, který vzniká smícháním a rozmixováním různých druhů ovoce nebo zeleniny. Díky tomu, že je okamžitě připraven, v něm zůstává maximum zdravých látek.

Základními složkami každého smoothie je vybraný druh tekutiny (zeleninové šťávy, ovocného džusu, mléka nebo jogurtu), ovoce či zeleniny a ledu. Jestliže se používá ovoce nebo zelenina mražené, led můžete vynechat. Pravé tradiční smoothie není obohaceno o mléčné výrobky a cukry a skládá se tedy pouze z přírodních surovin.

Jaké druhy si můžete udělat?

  • Ovocné smoothie – vyrobené z ovoce a typické svou sladkou chutí
  • Zelené smoothie – vyrobené z tmavých zelených rostlin, jako třeba špenát nebo brokolice, obvykle tmavě zelené barvy
  • Zdravé smoothie – Cílem tohoto drinku je optimalizovat a vyvážit množství obsahu živin a poskytovat tak každodenní doporučenou dávku vitamínů a živin v přírodní formě
  • Smoothie k hubnutí – Prakticky vylučuje jakýkoliv cukr a měl by obsahovat zdravé tuky, jako lněné semínko nebo kousky mandlí. Účinnost hubnutí můžete podpořit přidáním kofeinu nebo zeleného čaje
  • Dezertní smoothie – obsahuje cukr, sirup nebo tuk ve formě zmrzliny

Stejně jako u čerstvých šťáv platí pravidlo, že nejde o doplnění pitného režimu, spíše o nahrazení svačiny nebo jiného jídla dne. Obsahuje ovocný cukr, který Vám dodá rychlý cukr, ale brzy dostanete hlad. Pokud se snažíte o redukci, zvolte zeleninové nebo ovocno-zeleninové varianty v omezeném množství (maximálně 2 dl denně).

Chci hubnout zdravě

Smoothie verzus džus

Jaký je mezi nimi rozdíl? Džus je vyráběn extrakcí tekutin z ovoce nebo zeleniny. Naopak smoothie obsahuje celé kusy ovoce nebo zeleniny, což poskytuje další zdravotní výhody. Navíc neprochází procesem prodloužení trvanlivosti a tím pádem má nutriční hodnoty bez obsahu různých konzervantů a stabilizátorů. Je ideální alternativou třeba jako ranní, dobře vstřebatelná snídaně plná minerálů, vitaminů a stopových prvků.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů