Sacharidové vlny

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
Dlouhodobé a zdravé hubnutí

Sacharidové vlny jsou jedním z nejznámějších dietních programů vůbec. Výhodou sacharidových vln je to, že i při vykonávání tohoto dietního programu jíme stále dá se říct ,,normálně‘‘, ovšem princip je trošku odlišný.
Jak už název napovídá tak sacharidy budou v určité ,,vlně‘‘ v praxi to znamená to, že TUKY DRŽÍME NA 0 NEBO MAX. DENNÍ HRANICI 30 G a se sacharidy se hýbe ,,vlní‘‘.

Je několik způsobů, jak dosáhnout požadovaného výsledku, ovšem nejrychlejší cesta bývá nejčastěji cestou zrádnou. Spoustu lidí, kteří bez patřičných znalostí této diety aplikovali rychlejší cyklus této diety měli po jejím skončení JOJO efekt , kterému se dá jednoduše zabránit. Nejčastější chybou bývá, že plno lidí po skončení takového hubnoucího programu začne druhý den normálně hodně nezdravě jíst MCdonalds a jiné podobné neřesti ve velkých dávkách. Tělo, jelikož bylo zvyklé na nějaký zaběhlý systém, reaguje šokem a nadměrným ukládáním tuků do tukových zásob.

Chci poradit jak hubnout

Pokud bychom se chtěli tomuto efektu vyhnout tak je spíše vhodnější jíst více sacharidů a dloudoběji, než dělat rychlé skokové diety v jejich případě se cca měsíc po skončení diety se mírně lineárně zvyšují sacharidy, aby tělo nereagovalo šokem a JOJO efektem.

Týdenní jídelníček pro vás

  9:00 12:00 15:00 18:00 21:00
Pondělí 50g ovesných vloček + 6vajec pytlík rýže + 150g kuřecí na vodě šunka + celozrné pečivo + zelenina 150g hověziho s 1/2 pytliku rýže Tvaroh
Úterý 50g ovesných vloček + 6vajec 100g brambor + 150g masa syr cottage + 2 platky ryzových chlebů racio 150g olomouckých tvarůžku + zelenina Tvaroh
Středa 25g ovesných vloček + 6vajec 50g ryže+ 150g masa šunka + celozrné pečivo + zelenina 6 vajec na cibulce Tvaroh
Čtvrtek 6 vajec 150g masa + zelenina 150g olomouckých tvaružků 150g masa na vode + zelenina Proteinový Izolát 30g
Pátek 50g ovesných vloček + 6vajec pytlík rýže + 150g kuřecí na vodě šunka + celozrné pečivo + zelenina 150g hověziho s 1/2 pytliku rýže Tvaroh
Sobota 25g ovesných vloček + 6vajec 50g ryže+ 150g masa šunka + celozrné pečivo + zelenina 6 vajec na cibulce Tvaroh
Něděle 6 vajec 150g masa + zelenina 150g olomouckých tvaružků 150g masa na vode + zelenina Proteinový Izolát 30g
 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů