Jak rychle zhubnout břicho?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
cviky na břicho

Nejproblematičtější partií těla je bezpochyby břicho. V této oblasti se ukládá nejvíce podkožního tuku, který naberete rychle, ale těžko se ho zbavíte. Spousta lidí postupuje při spalování přebytečného tuku neefektivně, a pak nejsou vidět žádné výsledky. To pak člověka po několika týdnech demotivuje a raději se obejde bez plochého břicha.

Toužíte-li po krásném a plochém bříšku, na kterém nebude znát ani gram tuku, pak nestačí pouze cvičit, jak si asi myslíte. Kromě cvičení je totiž důležité i správné stravování. Nemůžete jíst sladké, cvičit a myslet si, že tím zhubnete a vypracujete si svaly. Základním předpokladem úspěšného hubnutí a tvarování těla je cvičení zkombinované se správným stravováním. Hubnutí břicha není jednoduché, je to běh na dlouhou trať, s čímž byste měli počítat.

Chci poradit jak hubnout

Doporučujeme toto 8 minutové video s cviky na břicho

Pokud budete břišní svaly posilovat, nedocílíte štíhlého bříška, protože se vám začne tvořit svalová hmota. Cviky na břicho mají za úkol vaše bříško zpevnit, vypracovat svalové partie, abyste se mohli pyšnit vyrýsovanými svaly, pod nimiž nebude ani známka po tuku. Hubnutí břicha bez cvičení ale také nejde, musíte provádět takové cviky, které mají za úkol spalovat kalorie. Čím vyšší je intenzita cvičení, tím je vysoká zátěž na svaly, a tak se začnou svaly formovat. Jestliže naopak zvolíte vyšší počet opakování, menší počet sérií a malou zátěž, tuk se začne spalovat.

Chci poradit jak hubnout

Jestliže chcete zhubnout, pak byste měli vědět, že nejde hubnout pouze v určité partii. Je nezbytné hubnout rovnoměrně. A také je potřeba při hubnutí prolnout vaše genetické předpoklady. Někdo má dané geneticky, že se mu tuk bude ukládat ve stehnech, u někoho v oblasti břicha. Velmi účinným cvikem, jak na rychlé hubnutí bříška, je dřep. Jedná se o cvik, který zaměstnává celou řadu dalších svalů, nikoliv pouze hýžďové. Dochází tak k urychlení metabolismu a tuk se rychleji spaluje. Vhodné cviky jsou také kliky, přítahy na hrazdě a podobně.

Hubnutí bříška nemusí být složité, pokud víte, jak na to. Nechte si sestavit tréninkový plán a mějte postavu, po které toužíte. Důležité je mít pevnou vůli.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů