Rychlá chůze a hubnutí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
rychlá chůze

Kladli jste si někdy otázku, jestli lze zhubnout jen chůzí? Slovo jen zde není na místě. Rychlá chůze totiž patří mezi jednu z nejúčinnějších cest, jak shodit přebytečná kila. Jestliže tedy nechcete vyhazovat peníze za fitness centra nebo je prostě nemáte rádi, chůze je pro Vás to pravé.

Začít můžete klidně hned. Zkuste například vyjít párkrát schody, namísto jízdy výtahem nebo jednou nechejte zaparkovaný automobil doma a jděte radši pěšky. Samozřejmě nečekejte, že radikálně zhubnete. Ale je jasné, že malý pohyb je lepší než pohyb žádný.

Postupně zrychlujte

Není zdravé pustit se do cvičení tak zvaně po hlavě a hned ze začátku nastolit tvrdý trénink. Nejenom že zničíte svoje tělo, ale také ztratíte motivaci k dalšímu tréninku. Nezapomínejte se rozcvičovat. Ano, platí to, i když jdete jen někam na procházku. I v tomto pohybu si totiž můžete natáhnout nějaký sval a to hlavně, pokud jste dřív žádný pohyb nedělali. Stačí se jednu až dvě minuty rozcvičit a můžete tím předejít případným obtížím.

Začněte s pomalou chůzí a postupně přidávejte na rychlosti. Pro tělo bude postupné zrychlování přirozené a rychle si na něho zvykne. Dalším krokem při zvyšování tempa, je pohyb rukou. Vhodné je mít ruce v pravém úhlu a silou s nimi hýbat, jako byste simulovali běh. Pro zjištění, kolik kilometrů jste ušli, je dobré pořídit si krokoměr nebo si stáhnout do chytrého telefonu nějakou z aplikací, které zaznamenávají nejenom délku, ale také přesnou trasu, rychlost nebo převýšení. Díky tomu si můžete porovnávat Vaše výsledky a sledovat tak, jaký jste udělali pokrok.

Hodně lidí si také stěžuje, že neumí správně dýchat. Chce to trénink! Při správném dýchání se okysličuje mozek a celý krevní oběh. Bodání v boku je příznakem toho, že něco není správně a proto byste se na dýchání měli zaměřit.

Správné obutí

Nesmíte také zapomínat na vhodnou obuv. Pro chůzi určitě nejsou dobré jakékoliv boty, které máte doma. Nejlepší jsou kotníkové pevné boty, které jsou určené pro treking. Budete mít pak jistotu, že Vaše noha bude mít správné postavení a nohy si nezničíte.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů