Domácí bazalkové pesto

Máte rádi bazalkové pesto, ale nelíbí se Vám, za jakou cenu ho lze sehnat v obchodě? Máme pro Vás řešení. Vytvořte si svoje vlastní pesto. Nejenom že Vás vyjde mnohem levněji, ale domácí pesto je navíc chutnější.

Suroviny:

50 gramů čerstvých bazalkových lístků
100 ml extra panenského olivového oleje
6 lžic strouhaného parmazánu
2 lžíce strouhaného pecorina (pokud nemáte, lze nahradit parmazánem)
1 stroužek česneku
1 lžíce piniových ořechů
špetka soli

Samotná příprava je velmi jednoduchá. Všechny přísady vložte do misky a tyčovým mixérem je rozmixujte. Ze začátku dejte pouze polovinu olivového oleje, a jak budete mít suroviny rozmixované, pomalu olej přilívejte, aby mělo pesto krémovou konzistenci. Poté už můžete uskladnit například ve skleněné nádobě v ledničce nebo rozdělit na malé kousky do igelitového pytlíku a dát zamrazit.

 

Rubrika:

 
 
Zpět na všechny recepty

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů