Proteinové tyčinky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Snažíte se redukovat váhu, ale máte neustále chuť na sladké? Určitě to nekompenzujte klasickými tyčinkami, které jsou plné cukru a tuků a sáhněte po zdravější variantě – proteinové tyčince.

Proteinové tyčinky se svým vzhledem a chutí klasickým tyčinkám hodně podobají. Hlavním rozdílem je ale nižší energetická hodnota, vysoký podíl bílkovin a menší podíl tuků. Takové složení je pro hubnutí naprosto ideální, protože při redukci tělesného tuku potřebujete pestrou stravu tvořenou vyváženým poměrem sacharidů, bílkovin a tuků.

Nejlepší je jíst tyčinky na svačinu, zvláště v situacích, kdy jste si nestihli nachystat svačinu z domu. Jsou malé, takže se Vám snadno vlezou do kabelky nebo kapsy a dodají Vám potřebné množství energie.

Jak často jíst proteinové tyčinky?

Víme, že díky své chuti není jednoduché tyčinky konzumovat jen občas, ale i tak byste neměli množství přehánět. Doporučuje se denně sníst jednu tyčinku, ale ne více než 2 nebo 3 tyčinky za týden. Pochutnávat si na nich můžete nejlépe dopoledne, odpoledne už konzumaci spíše vynechávejte. Jestliže se ale chystáte jít cvičit, v odpoledních hodinách je naopak konzumace přímo žádoucí.

Nejlepší proteinové tyčinky

Jako u potravin některé tyčinky patří mezi lepší, jiné naopak mezi horší. Při kupování se dívejte na složení a vybírejte tyčinky s co nejvyšším podílem bílkovin (alespoň 18 g na 100 g potraviny). Před nákupem sledujte i přítomnost polev nebo jiných náplní. I když Vám tyčinky s náplní chutnají více, s hubnutím Vám moc nepomohou. Ty nejlepší a nejkvalitnější tyčinky seženete v obchodech se zdravou výživou, ve fitness centrech nebo například v drogeriích.

Z vlastní zkušenosti

Jelikož pravidelně cvičíme a občas nemáme při ruce kvalitní protein, náhradou je právě proteinová tyčinka. Využíváme je také při dovolených, pokud zrovna nemáme nic vhodného na jídlo při ruce. Doporučujeme tyčinky Nutrend Excelent Protein bar 85g, které jsou opravdu skvělé a jiné nekupujeme (vyzkoušeli jsme opravdu hodně produktů).

Můžete si vybrat z více příchutí, ale nám nejvíce chutná marcipán s mandlemi, ananas s kokosem nebo vanilka s ananasem.

Složení je také výborné: 24 % bílkovin, BCAA, L-glutamin, vitamíny

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů