Proteinová dieta

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
Proteinová dieta

Proteinovou dietu můžete znát také pod názvem bílkovinná dieta či ketogenní dieta. Základem této diety je pravidelnost, přičemž jídlo byste měli jíst 5 – 6x denně a stravovat byste se měli zejména bílkovinami. Proteinová dieta omezuje přílohy, případně je nemá v jídelníčku zařazené vůbec.

Jak by měla proteinová dieta vypadat?

Proteinová dieta je charakteristická tím, že nesmíte konzumovat vyšší množství sacharidů. Možná vám bude chvíli trvat, než si na tuto stravu zvyknete, ale při stravování nezapomínej na pestrost jídelníčku. Proteinová dieta navíc zakazuje konzumaci některých potravin, které obsahují vitamíny a minerální látky pro organismus žádoucí, a tak se možná brzy stane, že budete mít zvýšenou chuť na sacharidy. Je pak jen na vás, jak se k této chuti postavíte, zda odoláte.

Chci poradit jak hubnout

Jestliže si však při sestavování jídelníčku proteinové diety nebudete vědět rady, obraťte se na lidi, kteří již mají s touto dietou zkušenosti. Existují také knížky v kterých naleznete všechny zajímavé postupy.

Jaký je cíl proteinové diety?

Proteinová dieta je běh na dlouhou trať. Bývá rozdělena na několik fází, přičemž každá fáze trvá několik dnů, případně týdnů. Proteinová dieta nepatří sice k těm nejzdravějším, protože z počátku hubnete poměrně dost. Navíc, začte-li brzy jíst klasickou stravu, aniž byste dodrželi dietu do konce, dostaví se jo-jo efekt. Obraťte se tedy na odborníka, který vám se sestavováním jídelníčku pomůže.

 

Rubrika: Diety

Tagy:

 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů