Přípravky na hubnutí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
prášky na hubnutí

Diety a hubnutí patří v lékařství do jedné z nejvyhledávanějších oblastí. Většina lidí by chtěla zhubnout rychle a nejlépe s co nejmenším úsilím. Tak to ale bohužel nefunguje. Přípravky na hubnutí Vám rozhodně můžou pomoci v hubnutí, neodvedou ale veškerou práci za Vás. Vždy je potřeba upravit jídelníček a přidat trochu pohybu, aby byl výsledek podle Vašich představ.

Jelikož má ale každý člověk jiné spalování a organismus, na každého bude dietní postup působit odlišně. Pro muže se doporučuje strava, která bude bohatší na bílkoviny, protože se předpokládá vyšší fyzická činnost než u žen. Naopak dieta pro ženy doporučuje doplňky na odvodnění organismu.

Léky na hubnutí

Léky na hubnutí mohou být v některých případech i nebezpečné. Lidé od nich moc očekávají a pak jsou zklamaní, že se výsledek nedostavil. Je to logické, kdyby existovali léky, se kterými bude hubnutí snadné, už dávno by byli všichni hubení a na ulici bychom nepotkali žádného obézního člověka. Opět platí pravidlo, bez pohybu a úpravy jídelníčku to prostě nejde.

Chci hubnout bez léků

Na druhou stranu, prášky na hubnutí Vám může napsat i doktor. Tyhle prášky Vám skutečně mohou při hubnutí pomoci, ale nejsou na předpis jen tak náhodou. Většinou mají velké vedlejší účinky, a pokud by je člověk bral bez konzultace a přísných pravidel od doktora, mohl by si způsobit i vážné zdravotní problémy.

Chrom a koktejly

Velmi populární je i chrom, který má tlumit chuť na sladké. Ano, to chrom teoreticky umí, ale pojídáním tabletek opět nemůžete očekávat velké změny na váze. To stejné s koktejly. Aby takový koktejl dokázal nahradit například jedno jídlo denně, musel by obsahovat zhruba 30 % bílkovin, málo sacharidů a minimum tuků. Ale i koktejl Vás nenaučí jíst zdravěji.

Karnitin a hubnoucí čaje

Karnitin se doporučuje brát těm lidem, kteří mají velkou fyzickou aktivitu. Funguje totiž jen za předpokladu, že si ho vezmete před cvičením. Bez hýbání Vám opět s hubnutím nepomůže. Co se týče hubnoucích čajů, díky těm můžete mít po pár dnech menší váhu. Důvodem je ale odvodnění těla, které může být i velmi nebezpečné.

Proto vždy platí, každý přípravek na hubnutí je pouze doplněk stravy. Pokud alespoň trochu neupravíte jídelníček a nezařadíte do svého programu trochu pohybu, nikdy nemůžete očekávat žádné zázraky. Bohužel, bez trocha té dřiny to nepůjde.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů