Pomoc při hubnutí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
pomoc-pri-hubnuti

Z televize, novin nebo časopisů se na nás neustále hrne reklama, která slibuje zaručenou pomoc při hubnutí. Většinou se jedná o prášky, různé doplňky stravy, cvičební pomůcky nebo zaručené tipy, díky kterým máte zhubnout během okamžiku.

Bohužel, tyto reklamy, ať už znějí sebelíp, většinou úplně pravdivé nejsou a pokud si myslíte, že dokážete zhubnout mrknutím oka bez námahy a následného jojo efektu, myslíte si to špatně. Nikdy nevěřte tomu, že lze zhubnout, aniž byste změnili své stravovací návyky. Opravdu strava je při hubnutí nejdůležitější věcí a Vy se s ní musíte nějak vypořádat.

Zdravému a hlavně dlouhodobému hubnutí předchází kompletní změna stravovacích návyků. Proto prvním krokem, který musíte učinit, je srovnat si v hlavě, že změna jídelníčku nebude jen chvilková, ale trvalá. Neberte to jako mučení, je to něco, díky čemu se budete cítit skvěle jak psychicky tak fyzicky, nebudete unavení a hlavně, Vaše vysněná postava nebude jediné, co můžete očekávat. Vaše tělo bude díky lepšímu stravování zdravé a to je hlavní důvod, kvůli kterému stojí za to pár změn.

Co mi může pomoci při hubnutí?

Pokud chcete udělat první krok správně, ale nevíte si s ním rady, nebojte se poradit s výživovým poradcem. Každý člověk má jinou stavbu těla a proto je důležité, aby jídelníček byl ušitý právě na Vaše tělo. Internet i časopisy jsou sice přehlceny informacemi na téma zdravý životní styl, ale pokud nemáte čas nebo se v tom prostě neorientujete, obraťte se na výživového poradce.

Chci pomoc při hubnutí

Nutriční typologie

Jak už jsme výše uvedli, každý člověk má jiný věk, váhu, množství tuku, svalu, vody v těle atd. a je potřeba tyto parametry k sestavení ideálního výživového plánu znát. Pro zjištění těchto údajů existují různé přístroje, ale nejjednodušší je navštívit výživového poradce, který Vám tyto hodnoty změří a následně na to sestaví ideální jídelníček. Tímto ale většinou jeho služby nekončí. Při své cestě za vysněnou postavou se s ním potkáváte často, radíte se, říkáte mu své pokroky a on je Vám k dispozici, pokud si nebudete něčím jistí nebo prostě budete ztrácet pevnou vůli.

Nestyďte se tedy a nechejte si s hubnutím pomoci. Věřte, že ve dvou se to lépe táhne a vždy se hodí, když máte po ruce někoho, kdo Vás plně podporuje a kdykoliv si za ním můžete dojít pro radu.

 

Rubrika: Hubnutí

Tagy:

 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů