Nidora systém přirozeného hubnutí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Přirozené hubnutí je cílem každého člověka, který sní o snížení tělesné váhy. Nidora systém přirozeného hubnutí je jednoduchý způsob, jak lze pomoci každému, kdo potřebuje zhubnout.

Co to Nidora vlastně je, jak se používá, jak funguje a co si o ní myslíme, se dočtete ve článku.

Používání a princip fungování Nidory

Princip používání Nidory je založen na poprašování jídla. Ačkoliv se Vám to může zdát poněkud kuriózní, je to tak. Přípravek je vyroben z krystalů ve formě prášku, který se sype na jídlo. Samotné krystaly jsou vyrobeny z látky nazývané tastany. Ty podporují chuťové a čichové smysly, které uvolňují v mozku hormony a to má za výsledek zvýšení pocitu plnosti. Použití je tedy jednoduché, stačí posypat každé jídlo rovnoměrnou vrstvou Nidory a pustit se do jídla. Prášek nepoužívejte před nebo během vaření a zbytečně ho nesypte třeba do tekutin, polévek nebo jiných nápojů. Případná nejistota ohledně síly posypané vrstvy se rozptýlí postupnou praxí. Je ale vhodné řídit se kalkulací uvedenou v návodu. Ta říká, že 2 balení by Vám měli vydržet na měsíc.

Chci hubnout zdravě

Opravdu funguje?

Zhubnout za 4 týdny 13 kg, jak píše výrobce, je opravdu nezdravé. Navíc bez zařazení sportovní aktivity a úpravy jídelníčku, nereálné. To Vám řekne i kterýkoliv lékař. Proto si myslíme, za na takovou nabídku nemůže rozumný člověk přistoupit. Hubnout se dá pouze díky pohybu a upravením stravovacích návyků. Nemyslíte, že kdyby fungoval jakýkoliv přípravek, který nabízí takové rapidní hubnutí bez potřeby sportu nebo zdravého jídelníčku, že by pořád existovali obézní lidé? Pořádně si tedy rozmyslete, zda si tento přípravek koupíte nebo raději začnete hubnout zdravými a ověřenými způsoby. Ano, nabídka je lákavá, ale následná realita může být úplně jiná. Proto Vám radíme, zapomeňte na tyto zázračné přípravky na hubnutí. Raději zařaďte do svého denního plánu sport, jezte zdravě a uvidíte, že se dostaví nejenom úbytek tělesné váhy, ale také se budete cítit mnohem zdravěji a svěžeji.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů