Multifunkční váhy Tanita

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
osobní váhy

Pustili jste se do hubnoucích procedur? Začínáte s aktivním životním stylem, upravujete si jídelníček a hlavně dbáte na dostatek pohybu? V takovém případě vás budou zajímat co nejpodrobnější výsledky a nejenom ty optické.

Zajímat byste se měli o svoji přesnou váhu, ale také množství tělesných tekutin, tuků nebo svalové hmoty. To jsou informace, jež ze zrcadla či klasické váhy vyčtete jenom stěží. Nápomocny vám však mohou být váhy Tanita, které se vám stanou statistickým nástrojem, ale i motivací pro lepší výsledky.

Profesionální tělesná analýza

Osobní váhy Tanita jsou oblíbené po celém světě. Může za to hlavně propracovaný fitness algoritmus, jehož předností je využíváno jak v lékařských oblastech, tak ve sportovních centrech a v domácnostech. Kvalitní a přehledné údaje vypovídající skutečnost.

Vybírat si samozřejmě lze ze spousty modelových řad lišících nejenom samotným vzhledem, ale i předkládanými funkcionalitami. Osobní váha Tanita bude prozrazovat kupříkladu následující.

  • Útrobní tuk
  • Fyzickou kondici
  • Klidový metabolismus
  • Množství kostní dřeně a další

Může za především několik speciálních ploch na váze, s nimiž přijdete do kontaktu. Za přispění čitelného a velkého displeje, včetně funkčních tlačítek lze zjišťovat nejrůznějších informace o své fyzické schránce.

Tanita je zárukou kvality

Jen stěží byste hledali přesnější a spolehlivější tělesný analyzátor. Navštivte proto internetový obchod http://www.osobni-vahy.cz, kde se vám dostane bohatého produktového portfolia jednotlivých modelů. Ať už jste začínající sportovec nebo jen normální člověk, jež chce mít své tělo plně pod kontrolou, vyberte si některý z nabízených výrobků.

Osobní váhy Tanita jsou přizpůsobeny pro všemožné životní styly. Navíc přispějete k důkladné a podrobné kontrole svého celkového zdraví.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů