L-carnitine

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...Loading...
l-carnitine

L-carnitine patří mezi aminokyseliny, které podporují odbourávání tuků v lidském těle. Tato látka se stala hitem 21. století ve sportu a to zejména kvůli její univerzálnosti a vysoké účinnosti. Uživatelům pomáhá výrazně zvýšit tvorbu energie z tuků, a pokud se podává před tréninkem, snižuje svalové napětí a tím zmenšuje možnost svalového zranění.

Carnitine je v kategorii spalovačů tuků velmi významným zastupitelem. Umožňuje zvýšit uživateli fyzický výkon a působí i jako mozkový stimulátor při velkém fyzickém nebo psychickém zatížení. Navíc má blahodárný vliv na ochranu srdečního svalu a zpomaluje a oddaluje pocit únavy. Jeho účinek spočívá v přenášení mastných kyselin do svalových buněk, kde dochází k jejich spalování na energii. Jeho největší výhodou je, že nemá negativní účinky na lidské tělo, protože je mu biologicky přirozený. Lze ho pořídit v kapslové nebo tekuté formě. Záleží pouze na uživateli, který typ si vybere. Liší se totiž pouze v ceně.

Chci poradit jak hubnout

L-carnitin je vhodný pro:

– pomoc při redukci podkožního tuku, hubnutí a problémů s nadváhou

– stimulaci aktuálního výkonu

– oddálení únavy a dodání energie organismu

– osoby se srdečními potížemi

– podporu redukční diety a rýsování ve sportu

Dávkování

– Prevence – 0,5g denně

– Pro hubnutí – 1,5-2g minimálně 30min před pohybovou aktivitou

– Dlouhotrvající sportovní výkon – 2-4g min 30min před výkonem

L-carnitine se doporučuje užívat nalačno, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám při vstřebávání. Pokud si pořídíte tobolky nebo kapsle, nejlepší je užívat je asi 45 minut před sportovní aktivitou. Tekutou formu stačí používat 30 minut před tréninkem. Pokud používáte Carnitine poprvé, připravte se na to, že budete pociťovat větší teplo a tím se budete i mnohem více potit. Zároveň budete mít více energie a větší sílu.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů