Krabičková dieta s prokazatelnými výsledky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Už vás nebaví, dívat se na vlastní zavalité tělo, které vás omezuje v každodenním žití? Nemáte však čas na pravidelné a hlavně správné stravování, prostřednictvím něhož byste shodili nadbytečná kila? V tom případě se vydejte tou nejjednodušší a nejekonomičtější cestou.

Je to krabičková dieta realizovaná na velice profesionální úrovni. Východisko jak pro lidi řešící svoji dlouhodobou nadváhu, tak pro ty, jež se chtějí každý den stravovat zdravě a s ohledem na vhodný životní styl.

Jak funguje krabičková dieta?

Na počátku všeho je jídelníček šitý na míru, respektive pokrmy, které vám budou předávány v praktických krabičkách. Ať už jde o snídaně, obědy, večeře nebo svačiny. Máte možnost zvolit osobní odběr na 12 místech po Praze či vsadíte na pohodlnější cestu formou dopravy na určené místo.

Z metody fungování krabičkové diety vyplývá, že jde o bezstarostné a zdravé stravování. To je v rukou skutečných odborníků.

Proč právě účinná dieta Praha?

Jen málokdo vám zajistí garanci nutričních hodnot a prostřednictvím vyvážené stravy odbourá viditelný tuk každý měsíc. Tím však přednosti tohoto řešení teprve začínají.

  • Mobilní způsob stravování
  • Profesionální a odborný přístup
  • Výživová poradkyně k dispozici
  • Technicky vyspělá strava

Dieta Praha je navíc cenově dostupná a je ji možné hradit s pomocí stravenek, které povětšinou obdržíte od svého zaměstnavatele.

Zhubněte zdravě a bez hladovění

Zajímají-li vás pozitivní a viditelné výsledky z pohledu hubnutí či zdravého životního stylu, využijte krabičkovou dietu od zkušených a dlouhodobých specialistů, jež své komplexní služby prezentují na internetovém portálu DIETAVKRABIČCE.cz.

Upotřebte bezplatné zákaznické linky a zjistěte si důležité informace. Naučte se jíst zdravě, když je to tak snadné a ve finále i levné.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů