Krabičková dieta, která pomáhá

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Diety – metody, jak zhubnout přebytečnou nadváhu. Tak právě tyto procesy vyzkoušela pravděpodobně každá žena a v mnoha případech také muži.

Bohužel většina diet je založena na nerovnoměrném příjmu stravy a občasném hladovění.

To je však špatná volba, jak zhubnout. Zdravé hubnutí vypadá naprosto odlišně a hlavně se v průběhu jeho realizace nedostaví žádný JOJO efekt přinášející další kilogramy navíc. Jak ale taková dieta vypadá a proč se jí vlastně říká krabičková? Na to se vám pokusíme odpovědět.

Krabičková dieta v praxi

Základem všeho je každopádně návštěva výživového odborníka, jež vás podrobí několika testům a řádnému výslechu. Obratem vám bude sestaven jídelníček šitý přímo na míru, ať už půjde o ženu nebo muže.

Krabičková dieta probíhá pod drobnohledem právě onoho výživového poradce, který bude hlídat vyváženost a pravidelnost vaší stravy. Toho je docíleno prostřednictvím oněch „krabiček“.

Pokud patříte mezi časově zaneprázdněné občany, můžete využít optimální přípravy pokrmů šitých přímo na míru. Potřebné jídlo obdržíte v odpovídajících dávkách za pomoci krabiček. Buď si je sami vyzvednete, nebo můžete užít dopravy po hlavní metropoli zcela zdarma.

Chutná a lahodná krabičková dieta

Pusťte se do hubnutí, které je zajímavé nejenom na chuť, ale také na pohled. Zapomeňte na jakékoliv hladovění, protože krabičková dieta Praha je tím, co vám bezpochyby pomůže. Při dodržování stravování si lze dopřávat pokrmy vyvážené, pestré a hlavně zdravé.

Výjimkou nejsou ani lahodné Fresh nápoje a další pochutiny, jež se mohou stát nedílnou součástí vašeho pravidelného jídelníčku. Redukční program může mít navíc několik podob, vždy v závislosti na tom, jaké máte životní tempo.

Krásná a štíhlá postava je již na dosah ruky, proto neváhejte a hubněte s krabičkovou dietou.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů