Komplexní nutriční typologie

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
sacharidy v potravinách

Potřebujete zlepšit Vaši kondici a dosáhnout ideální váhy? Existuje program, který kombinuje západní medicínu a tradiční čínskou a indickou medicínu. Všechny tyhle zkušenosti Vám mohou pomoci v cestě za vysněnou váhou.

Komplexní nutriční typologie je metoda, kterou vyvinuli přední čeští odborníci na výživu. Umožňuje určit u každého člověka individuální typ jeho metabolismu a tím dosáhnout trvalého zhubnutí bez nežádoucího jojo efektu.

Tato typologie tvoří jedinečný celek, který dokáže pro každého jednotlivce sestavit opravdu funkční plán hubnutí vytvořený na míru. Navíc klient odchází i s individuálním seznamem vhodných potravin, které Vám při hubnutí pomohou spalovat tuky.

Chci začít hubnout

Metabolické typy

Jestliže jste se rozhodli, že si necháte zjistit typ metabolismu, výživový poradce s Vámi nejprve projde dotazník, kde odpovíte na otázky a na základě Vašich odpovědí následně určí metabolický typ. Nutriční typologie rozeznává tři typy metabolismu:

  • smíšený,
  • proteinový,
  • sacharidový.

Každý typ má jiná specifika. Například sacharidový je typický pomalým metabolismem a u proteinového lze hubnutí nastartovat zařazením bílkovin do jídelníčku. V dotazníku jsou obsaženy také otázky, které se týkají dosavadního stravování, povahových vlastností nebo zdravotních komplikací.

Pro koho je metoda určená

Nutriční typologie je vhodná úplně pro všechny. Do poraden chodí jak muži, tak ženy všech věkových kategorií od cca 13ti let věku až do 80ti let. S pomocí se na poradny neobrací jen lidé, kteří chtějí rapidně zhubnout, ale také ti, u kterých se jedná pouze o kosmetické hubnutí například o 2 až 3 kilogramy.

V čem je nutriční typologie jiná

Zapomeňte na počítání kalorií nebo vážení potravin. To ale neznamená, že si klient nemusí psát jídelníček. Jídelníček je totiž důležitý v tom, aby se porovnával s průběžnými výsledky na konzultacích. Kontroluje se, zda klient ztrácí tuk a nevzniká úbytek na svalové hmotě, který není žádoucí. Týden po týdnu se pak upravuje jídelníček právě podle Vašich výsledků. Tím nemusíte podstupovat rapidní změny, ale vše upravujete postupně.

Cvičení

Jen po přečtení slova cvičení Vám naběhla husí kůže? Nemějte strach. Většina klientů necvičí a i přes to dosahuje uspokojivých výsledků. Může za to oprava jídelníčku a Vašich zlozvyků ve stravování. Pokud se přidá pohyb, na výsledcích je to samozřejmě hodně znát a dosahuje se jich rychleji. To ale neznamená, že je cvičení povinné. Záleží na každém z Vás, jak se ke svému hubnutí postavíte. Navíc pohybová doporučení jsou velmi individuální. Sami uvidíte, že hlavní změna k lepšímu je pomocí lepších stravovacích návyků.

Chci začít hubnout

Pokud se rozhodnete hubnout podle pravidel nutriční typologie, nebudete muset po každém jídle přemýšlet, jestli to co jste snědli je pro Vaše tělo správné nebo špatné. Jako pomocník Vám bude sloužit seznam vhodných a nevhodných potravin. Nebojte se změny. Tato změna je skvělá nejenom pro Vatě tělo, ale hlavně zdraví životní styl. Pokud bude zdravé Vaše tělo, bude zdravá i Vaše mysl.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů