Kolagenové přípravky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Kolagen není třeba zdlouhavě představovat. Jde o přírodní produkt v podobě vláknité bílkoviny, která působí na lidské tělo hned z několika úhlů pohledu. Prvek, jenž si v oblasti kosmetiky získal silné renomé a je proto aplikován do řady nejrůznějších mastí a krémů.

I díky tomu vznikají emulze, s nimiž lze docílit především krásnějšího těla a lepšího zdraví. Kolagenové masti mají široké upotřebení a my vám nyní řekneme, proč je dobré jejich pravidelné užívání.

Kolagen vás zbaví nevzhledných vrásek

Jednou z příjemných vlastností kolagenu je redukce kožních vrásek, jimž se nevyhne téměř žádný člověk. Kůže s přibývajícími léty zvrásčí a právě kolagenové masti mohou být efektivním nástrojem, jak získat opětovnou pružnost a pevnost kůže.

Aplikování vhodných preparátů je samozřejmě dobré kombinovat i se zdravým životním stylem. V relativně krátkém časovém úseku vás kolagen zbaví jak hlubokých, tak miniaturních vrásek.

Snižte bolesti kloubů

Od zeštíhlujících formulí se lze dostat i k lidskému zdraví, respektive k minimalizování bolesti v kloubním aparátu. Kolagen na klouby posiluje chrupavku zevnitř a zapříčiňuje její pohodlné ohýbání bez jakýchkoliv štiplavých nebo píchavých tlaků.

Jeho užívání je vhodné nejenom pro lidi ve starším věku, ale také pro mladé a pohybově aktivní jedince, jež tuto část těla mnohem častěji namáhají.

Přírodní kosmetika a doplňky stravy

Chcete-li prostřednictvím této látky vylepšit svoji fyzickou schránku ve všech ohledech, neváhejte navštívit internetový portál http://www.icolway.cz, kde se vám dostane bohatého produktového portfolia.

Přírodní kolagen pro různé oblasti těla, díky jehož dlouhodobému aplikování se budete cítit stále fit. Nakupujte pouze kvalitní a odzkoušené preparáty, jejichž hodnotný přínos koresponduje i s nízkými pořizovacími náklady.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů