Jídelníček na hubnutí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
jak zhubnout 5 kg

Nejčastěji skloňovaným slovem mezi mnohými ženami a muži je hubnutí. Jíst nízkotučná jídla, vyhnout se sladkým a tučným pokrmům, jíst pravidelně, dodržovat pitný režim a pravidelně cvičit. To jsou základní pravidla, díky nimž můžete úspěšně hubnout. V první řadě byste si měli stanovit jídelníček na hubnutí, protože bez něho se přebytečných kilogramů prostě nezbavíte.
jidelnicek hubnuti

V České republice je nadváha a obezita alarmující. Až 68 % žen a 72 % mužů trpí obezitou a nadváhou. Tato čísla jsou neuvěřitelná, ale bohužel je to tak. A proto se snažte se z kategorie těchto lidí dostat a najděte si na hubnutí jídelníček, který vám bude vyhovovat.

Chci jídelníček na hubnutí

Proč hubnout?

Asi se ptáte, proč vůbec máte začít hubnout. Jestliže vám nadbytečná kila z estetického hlediska nevadí, pak by vám měly vadit zdravotní potíže, které jsou s obezitou a nadváhou spojeny. Začnete-li snižovat svou tělesnou hmotnost, zlepšíte si zdravotní stav. Můžete snížit riziko rozvoje cukrovky, hladinu cholesterolu a také krevní tlak. Dokonce pocítíte změny k lepšímu s dýcháním a také se vám zlepší problémy s nespavostí.

Dále redukce tělesné hmotnosti ovlivňuje kvalitu vašeho každodenního života. Zvýšíte si sebevědomí, budete mít během dne více energie a také vás potěší, když si v obchodě začnete kupovat oblečení o několik velikostí menší.

Pozor na energetickou hodnotu

Budete-li hledat vhodný jídelníček na hubnutí, pak byste měli vědět, co by takový jídelníček měl obsahovat. Jídelníček by měl být vyvážený, a tak by měl obsahovat pokrmy s optimálním množstvím živin. Denně byste měli sníst jídlo s energetickou hodnotou cca 5 000 KJ (1 200 kcal).

Můžete mít dieta jídelníček na týden, který vám bude chutnat, ale zároveň bude zdravý. Přesně takový dieta jídelníček na týden si můžete sestavit, nebo si ho můžete nechat sestavit od výživového poradce. Jestliže totiž nejste znalí v této oblasti, pak jen těžko budete vědět, jestli dát do jídelníčku 150 g kuřecího masa, nebo raději 150 g vepřového masa a podobně.

Obraťte se tedy na odborníka, který vám sestaví na hubnutí jídelníček. Pak se budete jen divit tomu, jak jdou přebytečná kila dolů.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů