Jarní očista se zeleným ječmenem

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
mladý ječmen

Nezdravé stravování, stres a nedostatek odpočinku oslabuje lidský organismus, vede k únavě a zvyšuje riziko vzniku civilizačních chorob. Nenechávejte své tělo chřadnout, naslouchejte jeho signálům a dopřejte mu pravidelnou očistu.

Přejete-li si získat ztracenou energii a pročistit vaše tělo, pak si dopřejte pravidelnou detoxikaci organismu, které z těla vyplaví škodlivé látky.

Jarní očista s mladým ječmenem

Jedním z nejúčinnějších detoxikačních látek je zelený či mladý ječmen. Jeho látky jsou unikátní v tom, že tělu dodávají širokou škálu vitamínů a minerálů. Navíc dokáže na sebe vázat toxiny, volné radikály a ostatní škodliviny, které pak zelený ječmen odvádí z těla.

Díky ucelenému množství přírodních antioxidantů, stopových prvků a aminokyselin je konzumace mladého ječmene přímo blahodárným životabudičem.

Blahodárné účinky

Zdraví prospěšné účinky zeleného ječmene nejsou pouze trendem posledních let. O jeho blahodárném přínosu věděli již ve starověkém Římě. Ječmen byl běžnou stravou římských legionářů a nejlepších gladiátorů.

Chci zdravě hubnout

Doplňky stravy z mladého ječmene působí jako prevence proti rakovině, cukrovce, vysokému krevnímu tlaku, obezitě či vysokému cholesterolu. Zároveň pomáhá tlumit již projevené nemoci.

Mladý ječmen také pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém, léčí kožní onemocnění, pomáhá s dýchacími obtížemi a výrazně podporuje mozkovou činnost. Díky obsažené vláknině také čistí trávicí systém, pomáhá při zácpě a zlepšuje trávení.

Jak zelený ječmen konzumovat?

Zelený ječmen lze konzumovat jako formou nápoje nebo tablet. Nápoj se připravuje z prášku sušené šťávy ječmene rozmícháním 1 čajové lžičky ve sklenici vlažné vody. Nápoj se pije nalačno nebo minimálně dvě hodiny po jídle.

Zeleným ječmenem se nelze předávkovat, tudíž ho můžete pít až třikrát denně. Při detoxikaci organismu však raději dávku postupně navyšujte, dokud nedosáhnete doporučeného denního množství.

Cena 200 g prášku se pohybuje okolo 377 Kč. Vedle toho balení 120 tobolek vás vyjde přibližně na 160 Kč. U tablet se doporučuje konzumovat čtyři tablety ráno a tři večer před spaním. Po detoxikační kůře, jejíž délka se může lišit, se budete cítit jako nový člověk. Zbavíte se únavy, budete vitální a plni energie. Proto poslechněte své tělo a dopřejte mu pravidelnou očistu.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů