Jak to funguje?

kontrolaMetoda NATURHOUSE je nový způsob, jak dosáhnout úspěšného a dlouhodobého hubnutí. Jeho podstata spočívá v bezplatném osobním výživovém poradenství a spoluprací s dietologem. Proto je velmi důležitý především vztah a důvěra mezi klientem a výživovým poradcem.

Jak probíhá návštěva

Po dobu Vašeho hubnutí budete pravidelně docházet za svým výživovým poradcem. Doporučené je docházet jednou za týden a na tomto setkání se podělit o své dojmy, pocity ale i osobní selhání při Vaší cestě za lepší postavou a zdravím životním stylem.

Všechny Vaše pokroky budou zaznamenávány dietologem a poté z nich bude sestaven dietní vzorec, aby bylo Vaše hubnutí co nejefektivnější. Samozřejmě svého poradce můžete kontaktovat kdykoliv, kdy budete potřebovat. Například v případech, kdy budete na pokraji svých vlastních sil a budete potřebovat podpořit.

Jak se objednat na konzultaci?

Pokud se Vám tato metoda líbí a nechcete být na hubnutí sami, stačí se objednat na svoji první konzultaci pomocí online formuláře. Do toho zadáte základní osobní údaje a pobočka NATURHOUSE, která bude Vašemu bydlišti nejbližší, Vás sama kontaktuje. Velkou výhodou pro Vás je fakt, že všechny poskytované konzultace jsou zcela zdarma a zákazník si hradí pouze produkty, které mu výživový poradce doporučí.

Objednejte se na konzultaci

Proč výživový poradce?

Nemusíte se bát, že návštěvy v dietetickém centru Vám zaberou moc času. Ano, první návštěva bývá z pravidla delší, ale i tak zabere pouhých 30 minut. Další návštěvy pak trvají zhruba 15 minut. Čas je ale samozřejmě individuální. Pokud budete chtít projednávat nějaké Vaše osobní problémy a zkušenosti nebo jiné věci, může se schůzka protáhnout.

První, co s Vámi bude poradce projednávat je Váš zdravotní stav, stravovací návyky a pokusí se přijít na příčinu, proč Vám hubnutí doposud nešlo. V dalším kroku následuje bioimpedační analýza, což je zvážení na speciální váze. Celý proces je rychlý, jednoduchý a probíhá v příjemném prostředí. Aby bylo Vaše hubnutí co nejefektivnější, dostanete také doporučení na sportovní aktivity a přírodní produkty NATURHOUSE. Tyto produkty jsou k dostání pouze u společnosti, jelikož jsou vyráběny ve vlastních laboratořích.

Co když mi nebude vyhovovat jídelníček?

Jídelníček Vám stanoví poradce, který přesně podle Vašich potřeb přizpůsobí jídlo nejen Vašemu tělu, ale i individuálním požadavkům. Nemusíte se bát nějaké exotické kuchyně. Obecně se vychází ze zásad středomořské kuchyně a jídlo je tak lehké, pestré, chutné a hlavně zdravé. Nikdy se nemusíte trápit hlady nebo polykat zázračné pilulky proti hubnutí. Vše je založeno na změně stravovacích návyků a přidáním přiměřeného množství sportovních aktivit. Výživový poradce Vás bude učit pravidelnosti, dostatečnému pitnému režimu a stravování 5x až 6x denně.

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů