Jak shodit tuk na břiše

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
jak spálit tuk na břiše

Začínáte na sebe poznávat, že se hubnutí vyplatilo, ale okolí břicha se Vám pořád ne a ne zmenšit? Neexistuje jednoduché řešení, na okolí břicha se musíte zaměřit.

Hlavním a nejdůležitějším pravidlem je vyvážená strava ve správném množství.

1. Zařaďte do svého jídelníčku bílkoviny

Měli byste mít rozmanitou stravu, ve které by bílkoviny neměli rozhodně chybět. Potraviny, ve kterých se bílkovina nachází, jsou například fazole, čočka, luštěniny, sója, ořechy, ryby nebo tofu. Zapomínat byste neměli i na ovoce a zeleninu. Tím svůj jídelníček zpestříte.

2. Svačina

Jíst byste měli pravidelně každé tři hodiny. Nachystejte si tedy mezi hlavní tři jídla dvě svačiny, které si během dne dopřejete. Dávejte si pozor akorát na kalorickou hodnotu. Vaše svačinka by totiž neměla přesáhnout 100 kalorií.
Jen pro ukázku, 100 kalorií obsahuje například jeden šálek brokolice, půl šálku Cottage, 4 kostičky čokolády, malý banán, 10 malých rajčat, 15 mandlí nebo jedno vejce.

3. Spálit více energie

Abyste efektivně hubli, je potřeba se pořádně hýbat. Pro představu, abyste zhubli půl kila, je potřeba spálit 3 500 kalorií. Když si tuto hodnotu rozpočítáte do týdne, každý den je potřeba spálit 500 kalorií.

Chci zhubnout břicho

4. Snažte se vyhýbat stresu

Jestliže se v práci často stresujete, nedivte se, že přibíráte na váze. Samozřejmě odbouráním stresu zázračně nezhubnete. Jde pouze o to, že Vám stres rozhodně k úbytku váhy nepomáhá.

5. Cvičte

Jednoznačně nejrychlejším způsobem, jak se zbavit tuku v okolí břicha, je pravidelné cvičení. Neznamená to ovšem, že se musíte začít trápit každodenně v posilovně. Zařadit do svého plánu můžete například plavání, rychlou chůzi nebo běh. Ideální frekvence je zhruba čtyřikrát týdně 30 minut.

6. Vláknina je dobrý kamarád

Pokud to nevíte, vláknina je velmi dobrým pomocníkem při hubnutí. Jídlo budete déle trávit, proto se budete cítit najezení delší dobu než normálně. Navíc když Vaše tělo bude trávit pomaleji, stabilizuje se Váš krevní cukr. Právě díky výkyvům tohoto cukru míváte urputný hlad. Potraviny bohaté na vlákniny jsou zelenina, ovoce, luštěniny, ořechy nebo celozrnné a tmavé pečivo.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů