Jak rychle přibrat na váze?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
jak přibrat

I přestože většina populace trápí nějaké to kilo navíc, najdou se i tací, kteří mají opačný problém. Přibrat zdravě na váze je totiž často těžší, než zhubnout. Mnozí si řeknou, že stačí hodně jíst, do jídelníčku přidat tučná a sladká jídla a kila jdou sama nahoru. Ovšem na tento způsob hodně rychle zapomeňte.

Pokud máte pocit, že ručička na váze se rapidně snižuje a že oblečení tak nějak na vás „plandá“, pak je na čase zbystřit. Příliš nízká váha ohrožuje vaše zdraví, stejně tak jako nadváha či obezita. A stejně jako při shazování kil, je také při nabírání důležitá psychická pohoda, správná strava a cvičení

Odbourejte stres cvičením

Pokud chcete mít v létě v plavkách krásnou postavu a rozhodně nechcete ukazovat své vystouplé kosti, potom začněte u své psychiky. Cvičením nejen že naberete svaly, ale zároveň po každé odcvičené hodince dojde i k vyplavení endorfinů z vašeho těla. A právě díky těmto hormonům štěstí se dostanete do psychické pohody.

Přibírání váhy vám nejlépe půjde s posilováním. Nejdůležitější však je, aby vás cvičení bavilo, proto pokud dáváte přednost aerobním cvikům, pak volte ty. Řadíte-li se však k té skupině, pro kterou je sport noční můrou, potom začněte zlehka. Vhodné jsou pravidelné procházky a k nim můžete přidat dvakrát týdně lehké posilování třeba doma u televize.

Strava vždy na prvním místě

Důležitá je vyváženost vašeho jídelníčku. Sacharidy byste měli doplňovat tmavým pečivem a přílohami, jako jsou například těstoviny, rýže či brambory. Vhodné jsou také ovesné vločky, ze kterých si můžete připravit nejen výborné sladké kaše, ale i buchty, sušenky a lívance.

Chci zdravě přibrat na váze

Dostatek bílkovin získáte z masa, především toho libového, z mléčných výrobků, vajec a luštěnin. Odpírat si nemusíte tučné tvarohy a sýry či smetanové jogurty.

Další součástí vyváženého jídelníčku jsou tuky, které není radno vynechávat. Vhodné tuky získáte z ořechů, ryb a avokáda. K přípravě či dochucení jídel můžete využít olivový a řepkový olej.

V neposlední řadě do svého jídelníčku nezapomeňte přidat také zeleninu. Pokud rádi mlsáte, pak volte čerstvé a sušené ovoce. Pro nabírání váhy můžete sáhnout po kaloričtějším banánu, mangu, rozinkách, meruňkách či kokosu. K večernímu programu si pak můžete nasypat do misky také mandle, kešu oříšky nebo vlašské ořechy.

Naše doporučení

Pokud máte s váhou problémy, doporučujeme zařadit do jídelníčku sacharidovéa a proteinové nápoje či proteinové tyčinky . Při nabírání je totiž velice důležité, aby byl příjem stále vyšší jak výdej. V tomto vám právě mohou pomoci právě doplňky stravy v kombinaci s kvalitní stravou. Při cvičení se zaměřte spíše na silové cviky s menším počtem opakování.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů