Hubněte se zelenou kávou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Lidé se v dnešní době snaží hubnout nejrůznějšími způsoby. Drží drastické diety, pokouší se shodit kila omezenou konzumací jídla a pití vody, s níž to někteří naopak mnohdy přehánějí. Jiní se vydávají cestou zákeřných kalorických bomb, jež jsou ukryty v ryze čerstvých zeleninových šťávách.

Každá hubnoucí metoda má své klady a zápory a obvykle se díky neznalosti dané problematiky obrátí proti člověku a přinese další kila navíc nebo zhorší zdravotní stav.

Prahnete-li po přírodní variantě, avšak zcela bezpečné a dlouhodobě prověřené, zaměřte se na potravinový doplněk Green Coffee. Ten si získal popularitu mezi lidmi odlišného věku. Nepražená kávová zrna, o nichž si povíme něco více.

Hubnutí bez nesnází

V okamžiku, kdy se vydáte cestou zvýšeného obsahu chlorogenových kyselin, jež jsou součástí zelené kávy, máte jistotu v tom, že svůj organismus budete o nadbytečná kila připravovat velice šetrně a rozumně.

Ostatně pouhá kila navíc nebudou tím jediným, čemu se dostane znamenité přírodní péče.

  • Prokazatelně lepší zažívání
  • Posílení lidské imunity
  • Navýšení vitality

Na jednu stranu hubnete a na tu druhou zase regenerujete své tělo. Důležité je aplikovat nepraženou zelenou kávu ve správném dávkování, která na rozdíl od té pražené neztratila účinné látky.

Green Coffee za výhodné ceny

Pokud chcete omezit chuť na sladké, zvýšit svůj metabolismus a postarat se o nevzhledné tuky, zakupte si zelenou kávu. Právě s ní postřehnete první efekt již po prvním týdnu užívání. Zelená káva je vám k dostání prostřednictvím internetové lékárny Medicamentum, kde se setkáte nejenom s pestrostí sortimentu, ale také zajímavými cenami.

Redukce hmotnosti a detoxikace organismu může mít zcela jinou podobu. Snižte hladinu cholesterolu, utlumte pocit hladu a využívejte přírodních látek nabíraných z Green Coffee.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů