Hubneme do plavek

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
hubneme do plavek

Léto se neúprosně blíží a Vy pořád nejste spokojení se svojí postavou. Myslíte si, že ke krásné postavě do plavek Vám může pomoci jen osobní trenér? Kdepak. Krásné a zdravé tělo můžete mít jen svým vlastním dočiněním.

Potřebujete k tomu osobní úsilí a odhodlanost. Pokud máte obojí, můžete rovnou začít a uvidíte, že výsledky se určitě dostaví!

Dlouhodobé zeštíhlení

Cvičit, cvičit a zase cvičit. Čím více úsilí vložíte do cvičení, tím větší a rychlejší se dostaví výsledek. Je nutné, abyste cvičení správně kombinovali se zdravou a pestrou stravou. Ta by měla obsahovat nízké množství sacharidů. Zapomenout musíte hlavně na alkohol.

Co se týče cvičení, hlavní je dodržovat tepovou frekvenci na úrovni vhodné pro spalování. Dále je důležité dbát na to, aby každý pohyb byl intenzivní. Nezapomínejte také na posilování. Svalové zapojení je totiž klíček ke štíhlému tělu. Mezi tréninky také určitě zařazujte odpočinek, abyste byli vždy svěží a schopní vydávat vždy nejvyšší možné výkony.

Mezi nejúčinnější cvičení, která formují ženskou postavu, jsou obyčejné výpady, dřepy, skákání přes švihadlo nebo běh. U všech cviků si dávejte pozor na techniku. Kardio cvičení je nutné provádět zhruba 3-4x týdně. Pokud si nejste jistí, jak přesně cvik cvičit, raději se podívejte podrobněji na různá cvičební videa na internetu, nebo se o tom pobavte s trenérem ve fitness centru.

Chci hubnout do plavek

Co se týče jídla, doporučuje se přijímat vyvážené množství bílkovin a sacharidů. Dále je dobré zařadit do jídelníčku zeleninu a vlákninu. Ideální je rozložit si jídlo do několika menších porcí a jíst 3-4x denně. Hlídejte si i kalorický příjem, který by se měl pohybovat mezi 1 200 až 1 500 kcal za den.

Neočekávejte, že se první výsledky dostaví po pár dnech cvičení. Zdravé hubnutí je dlouhodobý proces. První známky se začínají objevovat individuálně, většinou ale po 1 měsíci zdravého stravování a dodržování pohybových aktivit.

TIP na závěr

Pokud chcete proces hubnutí a formování postavy urychlit, můžete využít doplňků stravy. Doporučujeme zařadit čistou formu L-Carnitinu v kombinaci se zeleným čajem.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů