Folaxan pro boj s rakovinou

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...Loading...

Každý rok je v České republice diagnostikována rakovina mnohým pacientům. Ať už jde o jakoukoliv část těla, vždy je zapotřebí podrobit se náročné léčbě, která se však nemusí pojit s kladným výsledkem. Pakliže patříte do skupiny nešťastníků bojujících s rakovinotvorným onemocněním, máme pro vás zajímavý tip.

Je jím přírodní přípravek s unikátními účinky, na jehož vývoji se podílela prestižní americká společnost TERCON Laboratories USA. Jeho název je Folaxan a je doslova protnut spoustou aktivních látek, jež poměrně úspěšně bojují proti výskytu nežádoucích buněk.

Přínosné účinky Folaxanu

Kůra je primárně předurčena k preventivní léčbě rakoviny libovolného typu, stejně tak je vhodným doplňkem i po zdařilém zvládnutí tohoto onemocnění. Aplikovat ji lze i v průběhu návštěv jednotlivých chemoterapií.

Kromě toho, že velice efektivně likviduje nádorové buňky, což je ověřeno vědeckými studiemi, přináší tělu něco navíc.

  • Posiluje imunitní systém
  • Pozitivně působí na psychický a fyzický stav člověka
  • Snižuje riziko rakoviny

Doplněk stravy vhodný pro libovolný nástup před, v průběhu nebo po absolvování nemoci.

Léčebná kúra šitá na míru

Folaxan je k dispozici prostřednictvím tobolek, a to v objemově rozdílných baleních od 30 do 270 kusů. V závislosti na předepsané léčbě a užívání je vhodné zvolit odpovídající variantu pro správné dávkování.

Zvyšte své šance při léčbě rakoviny a využijte k tomu všech dostupných prostředků, které díky společnosti TERCON Laboratories USA přišly také k nám do Čech. Vydejte se cestou přírodního preparátu, jež není škodlivý pro tělo, pouze ho posiluje a ničí rakovinotvorné buňky.

Vsaďte na jedinečnou kombinaci aktivních látek a vyrazte do účinného boje proti rakovině. Docilte příjemné harmonie energetické bilance organismu během vašeho krátkodobého či dlouhodobého léčení.

 

Rubrika: Doplňky stravy

Tagy:

 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů