Fazole a hubnutí

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (1 hlasů, průměr: 5,00 z 5)
Loading...Loading...
fazole

Možná to bude znít neuvěřitelně, ale jeden Angličan se rozhodl, že bude jíst pouze fazole za účelem hubnutí a výsledek byl neskutečný. Během pár měsíců shodil 38 kilo! Čím to je, že díky této potravině můžete takhle rapidně zhubnout?

Fazole patří mezi nízkokalorické potraviny, a proto by neměly chybět v žádném zdravém jídelníčku. Nemusíte to ale přehánět jako uvedený Angličan, který zkonzumoval dvě konzervy denně. Bohatě stačí zařadit do Vašeho jídelního plánu jednu porci za den. Největší výhodou, které fazole mají, je jako u ostatních luštěnin, nízký glykemický index a vysoký obsah vlákniny. Díky tomuto mixu Vás dokážou zasytit na velmi dlouhou dobu a Vaše tělo tak nebude pociťovat hlad chvíli po dojedení pokrmu.

Chci zdravě hubnout

Je úplně jedno, jestli máte doma fazole vařené, konzervované atd. Pozor si musíte dávat jenom na fazole syrové. Ty totiž obsahují nebezpečné látky pro trávicí trakt a proto je nutné je tepelně zpracovat. Jinak je lze zařadit mezi poklady nejen pro Vaši linii, ale také pro zdraví. Kromě celé řady vitaminů obsahují draslík, železo, mangan a další prospěšné látky. Z toho důvodu Vám mohou pomoci při cévních chorobách, regulaci trávení, snižování hladiny cholesterolu a dokonce mohou být účinnou zbraní proti rakovinotvorným látkám.

Jak jistě víte, fazolí existuje nepřeberné množství. Drobné bílé fazolky se skvěle hodí do polévek, rychlou večeří naopak pořídíte z konzervovaných fazolí v tomatové omáčce. I když se může zdát, že se fazole hodí pouze do slaných jídel, opak je pravdou. Upéct z nich můžete i chuťově vynikající čokoládový dort. Jeho recept najdete v sekci recepty a věřte mi, i když Vám to zní jako neuvěřitelná věc, jeho chuť je naprosto dokonalá a pokud tajemství ingrediencí nikomu neřeknete, nikoho by po jeho konzumaci ani nenapadlo, že hlavní přísadou jsou právě červené fazole.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů