Dukanova dieta

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (2 hlasů, průměr: 1,50 z 5)
Loading...Loading...
dukanova-dieta-maso

V současné době nepatří dukanova dieta mezi nejznámější diety v České republice, což je velká škoda. Dukanova dieta je totiž vysoce účinná, což může potvrdit každý, kdo ji zkusil. Jejím autorem se stal francouzský odborník na výživu Dr. Pierre Dukan, podle něhož je samotná dieta pojmenována. Doposud pomohla dukanova dieta mnoha ženám a mužům, kteří bojovali s nadbytečnými kilogramy.

Když se řekne dukanova dieta jídelníček, tak si každý, kdo tento typ diety zná, představí maso a proteiny. A právě na proteinech je dieta založena. Rozděluje se na čtyři fáze – útočná, rovnoměrná ztráta, upevňující a fáze definitivní stabilizace. Pokud dietu dodržíte, můžete se těšit na skvělé výsledky. Je důležité jednotlivé fáze přísně dodržovat, protože jedině s odhodláním a motivací můžete hubnout. Musíte si projít všemi fázemi od prvního až do posledního dne.

Chci poradit jak hubnout

Spousta lidí díky dodržování diety zhubla a vy se můžete mezi tuto skupinu spokojených lidí přidat.

1. fáze – útočná

První fáze je dieta dukanova útočná. Délka jejího dodržení záleží hmotnosti, které se chcete zbavit. Jestliže potřebujete zhubnout méně než 5 kg, pak by měla první fáze trvat dva dny, pokud potřebujete shodit 5 – 10 kg, měli byste ji dodržet 3 dny. Máte-li v plánu zhubnout 20 kg, první fáze diety trvá 5 dní, a v případě, že chcete zhubnout nad 20 kg, vytrvejte alespoň 7 dní. První fáze by však neměla přesáhnout hranici 10 dní. Dukanova dieta recepty povoluje v této fázi z bílkovin – libové telecí, hovězí, drůbeží maso a ryby. Dodržujte pitný režim, a to minimálně 2 litry denně.

2. fáze – rovnoměrná ztráta

dukanova-dieta-zeleninaV druhé fázi musíte podstoupit dvě podfáze. Měli byste dodržet již zmíněnou čistě bílkovinovou a bílkovino-zeleninovou stravu. Dukanova dieta kniha uvádí, že tato fáze by měla trvat pět až sedm dní. Můžete jíst rajčata, okurky, ředkvičky, špenát, brokolici, chřest, pórek, zelí, houby, celer, baklažán, papriku, mrkev a fenykl. Vyhnout byste se měli rýži, bramborám, luštěninám, kukuřici a avokádu. Nabízí se vám dukanova dieta diskuze, kde si můžete přečíst také různé recepty, které si připravovali lidé, jež dukanovu dietu drželi.

3. fáze – upevňující

Jakmile dosáhnete požadované hmotnosti, nastává fáze upevňující. Nesmíte se vrátit ke svým původním stravovacím návykům, kniha dukanova dieta uvádí, že byste mohli shozené kilogramy opět rychle nabrat. Je důležité si hmotnost upevnit. Délka fáze závisí na tom, kolik kilogramů jste zhubli. Za každý kilogram byste měli přidat deset dní fáze upevňující. Jestliže jste zhubli 5 kg, musíte jíst 50 dní podle této fáze.

4. fáze – definitivní stabilizace

Tady už se můžete vrátit ke klasickému zdravému stravování. Dukanova dieta jídelníček recepty musíte dodržovat jednou týdně, a to čistě bílkovinný den z první fáze. Jako při každém hubnutí, tak ani dukanova dieta a alkohol nepatří k sobě. Na to byste měli myslet. Navštivte web www.dukanova-dieta.cz, kde se můžete o této dietě dozvědět mnohem více.

 

Rubrika: Diety

Tagy:

 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů