Dopřejte svým kloubům patřičnou výživu

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Trh je doslova zaplaven nejrůznějšími preparáty, které se zaměřují na pohybové ústrojí, potažmo klouby. Právě tato oblast lidského těla je velice namáhána a s přibývajícím věkem se obtížím nevyhne téměř žádný člověk.

Pokud se v tomto segmentu nechcete napálit a utrácet za reklamní taháky, jež nepřináší dostatečný uvolňující a regenerační účinek, zaměřte se na produkt s názvem Geladrink. Ten vznikl pod záštitou celosvětově uznávaného odborníka, jímž je prof. MUDr. Milan Adam, DrCs., jehož výrobek doporučují lékařské společnosti v mnoha zemích.

Geladrink v různých mutacích

Profesionální a efektivní systém kloubní výživy je možné zakoupit nejenom pro člověka, ale také pro koně nebo pro psy. I zvířatům byla vyvinuta velice přínosná mutace, s níž dochází k odstranění obtíží s klouby.

O to všechno se stará hlavně přemíra kolagenních doplňků, jejichž dominantou jsou kolagenní peptidy Gelita, které vaše klouby udrží ve stále zdravém a normálním stavu. Zároveň svému tělu dopřejete i něco navíc, co přispívá k celkovému fungování kloubního ústrojí. Je to například vitamín C.

Přínos látek pro lidský organismus

Geladrink, to však není jen prvotřídní látka zaměřená na klouby. S pravidelným užíváním stravovacího doplňku můžete počítat i s kladným účinkem na další části těla. Je to například imunitní systém, kvalita pokožky nebo samotné krve. Zkrátka komplexní balíček, s nímž je možné zapomenout na jakékoliv problémy s klouby.

Vybírejte si v případě těchto produktů jen ověřené a kvalitní preparáty, se kterými docílíte požadovaných cílů. Zaměřte se na originální české doplňky stravy, jež vznikly na základě mnohaletých zkušeností a celoživotní práce profesora Adama.

Systém výživy kloubů Geladrink, popřípadě produkt pro koně Gelapony nebo pro psy Gelacan jsou vám k dispozici za výhodné ceny.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů