Domácí krabičková dieta

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
dieta

Dieta a hubnutí – to jsou nejčastěji skloňovaná slova v ústech mnoha žen i mužů. Jestliže patříte do skupiny těchto lidí i vy, pak jste tady správně. Možná jste již slyšeli o krabičkové dietě, která se stala v posledních letech obrovským hitem. Krabičková dieta je připravována specializovanou firmou, která každý den vaří jídlo pro vás, naservíruje ho do krabiček, a pak vám krabičky doručí kurýr přímo do domu. Ale krabičková dieta je poměrně drahou záležitostí a cena je nejčastější překážkou, proč lidé tento typ diety ignorují.

Chci poradit jak hubnout

Kromě toho, že je nevýhodou vysoká cena diety, tak je nevýhodou i to, že si nemůžete u některých firem vybrat jídlo, které vám chutná. A proto se v poslední době rozmáhá domácí krabičková dieta, kterou si může připravit každý doma, pokud ví, jak na to. Hlavní je, abyste jedli připravované jídlo pravidelně, tedy 5x denně. Při přípravě jídla byste měli rozmýšlet také nad tím, jaké jídlo si děláte.

Spousta pracovně vytížených lidí hladoví celý den v práci, a pak po cestě domů si koupí párek v rohlíku, nebo smažený sýr v bulce. Pak se divíte, že nehubnete? Jednak jsou tato jídla nezdravá a jednak nejíte pravidelně, a v tom visí váš hlavní problém.

Jestliže chcete opravdu zhubnout, musíte pro to něco udělat. Ráno si přivstaňte, najděte krabičková dieta recepty, a pak si připravte jídla podle receptů. Naservírujte si pokrmy do krabiček a vezměte si je i do práce, pokud víte, že se například do oběda nevrátíte domů.

Domácí krabičková dieta a její výhody

krabickova-dietaHlavní výhodou je, že domácí krabičková dieta je levnější než od firmy. Vždy víte, co jíte, protože si suroviny sami nakoupíte a také uvaříte. Připravit si můžete pokrmy, které vám chutnají, a jíte pravidelně pokrmy v krabičkách. Stejně tak jako vám to nabízí krabičková dieta u firem. Sami si můžete připravit celou řadu receptů, jichž je na internetu nespočetně mnoho.

Nevýhody krabičkové diety

Nevýhodou však je, že si musíte připravit jídlo sami, a tak na to potřebujete více času. Také si musíte suroviny na jídlo nakupovat a vařit. Než s krabičkovou dietou začnete, prostudujte si, co jsou to bílkoviny, sacharidy a tuky. Vždy nad tím, co vaříte, přemýšlejte, abyste si nepřipravili kalorickou bombu.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů