Dietní jídelníček na celý týden

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Rozhodli jste se, že začnete hubnout, snížíte svou tělesnou hmotnost a vypracujete si postavu? Chcete zhubnout do plavek a užívat si léta bez komplexů ze své postavy? Je nejvyšší čas začít s hubnutím. Základem je dietní jídelníček, bez kterého se žádný hubnoucí program neobejde. I malé dítě ví, že dietní jídelníček, který má redukovat hmotnost, by neměl obsahovat tučná, smažená a sladká jídla. Ale co můžete jíst?

Každý zdravý jídelníček by měl obsahovat několik základních potravin, s nimiž je hubnutí snadnější. Budete-li vědět, co si do jídelníčku zakomponovat, snadno si pak sestavíte dietní jídelníček na celý týden i sami. Ale přece jen, je lepší navštívit odborníka, který vám s jídelníčkem pomůže a sestaví vám ho na míru vašim potřebám.

Chci jídelníček na týden

Dostatek vlákniny

V první řadě by dieta jídelníček neměla opomínat dostatek vlákniny. Právě vláknina má vliv na vaše střeva, odstraňuje usazeniny ve střevech a zlepšuje tak vaše trávení. Češi mají vlákniny ve svých jídelníčcích málo, a to velká chyba, protože bez vlákniny hubnutí prostě nejde. Váš jídelníček by tedy měl obsahovat ovoce, zeleninu, celozrnné pečivo a cereálie. Všechny tyto pokrmy totiž vlákninu obsahují.

Ovoce a zelenina

dietni-jidelnicekSnad všichni odborníci na hubnutí doporučují mít v jídelníčku dostatek ovoce a zeleniny, přičemž zelenina by měla převažovat. U ovoce byste si měli dát pozor, protože některé ovoce obsahuje vysoké množství sacharidů, a to například banány. Takové ovoce byste měli mít v jídelníčku hlavně v dopoledních hodinách, aby vaše tělo dokázalo během dne sacharidy spálit. V druhé polovině dne konzumujte převážně zeleninu.

Kuřecí, hovězí a rybí maso

Váš dietní jídelníček by neměl zapomínat na libové maso, které je zdrojem bílkovin a dalších vitamínů, jež vaše tělo potřebuje. Maso byste měli konzumovat hlavně vařené či dušené. Vyhněte se zejména smažením masům, které obsahují vysoké množství tuku.

Pitný režim

A během své diety nezapomínejte na pitný režim, který byste měli dodržovat denně. Pít byste měli čistou vodu bez příchuti a bez přídavku cukru. Také si kupte bylinkové čaje, které pročistí organismus. Při dietě se doporučuje čaj zelený a kopřivový. Denně vypijte alespoň dva litry vody. Jedině tak se odplaví toxiny z těla ven a hubnutí půjde lépe.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů