Dieta, se kterou určitě zhubnete

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Trápí vás přebytečná kila a nezdravý životní styl? Nemáte dostatek času navštěvovat denně fitcentrum nebo se věnovat pohybovým aktivitám? Potom se zaměřte na svůj jídelníček. Ten tvoří totiž podstatnou část z pohledu hubnutí.

Nápomocna vám může být Dukanova dieta, jídelníček a recepty šité na míru, s nimiž docílíte štíhlé postavy a úbytku přebytečných kil. Speciální a odborně navržený seznam pokrmů rozložený do čtyř fází. Nejde o žádné drastické hladovění, jak by si kdo mohl myslet, nýbrž o vyvážené a pravidelné stravování.

Efektivních, účinných a nenásilných diet však může být daleko více.

Co si představit pod pojmem Ketonová dieta?

Slovní spojení, s nímž se setkala pravděpodobně velká spousta lidí řešících své fyzické proporce. Jde o nenáročnou dietu založenou na proteinech, během níž se v relativně krátkém časovém období dostavuje proces spalování tuků.

Ketonová dieta na 5 dní nepatří mezi ty dlouhé a možná i proto si získala pozornost mužů a žen. V první řadě si buďte jisti, že se nebudete potýkat s jakýmkoliv hladověním. Dočkat se můžete i něčeho navíc.

  • Žádný jojo efekt
  • Časová nenáročnost – není třeba plánovat jakékoliv vaření
  • Nedochází k úbytku svalové hmoty

Novodobá Ketonová dieta je mnohdy označovaná, jako expresní, a to právě kvůli tomu, že vám příprava pokrmů nezabere více, jak pět minut.

60 denní dieta podle Petra Havlíčka

Hubnout však můžete i dle českých odborníků, mezi něž se samozřejmě řadí výživový poradce Petr Havlíček. Ten prostřednictvím osmi důležitých pravidel přináší efektivní hubnoucí návod. Je jím 60 denní dieta podle Petra Havlíčka, v rámci níž si musíte stanovit nejenom vhodné rozložení správného jídla, ale také samotné životní priority.

Ať už se zaměříte na kteroukoliv z těchto diet, buďte si jisti, že dosáhnete pozitivních výsledků.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů