Dieta podle krevních skupin

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Chcete zhubnout, ale stále jste nenašli dietu, která by vám vyhovovala? Tak se vám nabízí dieta podle krevních skupin. Dnes můžeme lidi rozdělit podle krevní skupiny na čtyři skupiny a pro každou existují jak doporučené, tak i zakázané potraviny. Jestliže budete dodržovat tuto speciální dietu, brzy můžete snížit svou hmotnost a zbavit se přebytečných a nehezky vypadajících kilogramů.

Pokud si sestavíte jídelníček podle krevních skupin, pak se můžete už do měsíce těšit na skvělé výsledky. Nejen, že si díky této dietě snížíte svou tělesnou hmotnost, ale zároveň začnete jíst to, co vašemu tělu nejvíce vyhovuje.

Chci poradit jak hubnout

Krevní skupina 0

Pokud máte krevní skupinu nula, pak by se mělo stát dominantním prvkem vašeho jídelníčku maso. Dieta podle krevních skupin 0 určuje, že by tito lidé měli konzumovat maso, ale v malých dávkách. Abyste začali hubnout, měli byste se vyhnout pšenici, kukuřici, fazolím, čočce, zelí, květáku a také růžičkové kapustě. Naopak do svého jídelníčku zařaďte mořské řasy, ryby, brokolici, špenát, játra a červené maso. Nezapomeňte také sportovat a začněte běhat, cvičit aerobik, nebo chodit na bojová umění.

Krevní skupina A

Tato krevní skupina je zase vegetariánská. Lidé s krevní skupinou A špatně maso tráví, a tak se v jejich těle ukládají toxiny, které zadržují tuky. Vyhnout byste se měli i mléčným výrobkům. Dieta dle krevních skupin stanovuje, že „áčkaři“ by měli vyjmout ze svého jídelníčku plnotučné mléčné výrobky a pšenici. Naopak by se neměli bát jíst ananas, rostlinný olej, zeleninu a sóju.

Krevní skupina B

krevni-skupiny-dieta

Další skupinou jsou lidé s krevní skupinou B. Tito lidé mají tu výhodu, že mohou v míře konzumovat snad všechny druhy potravin. Neměli by ale jíst mnoho kuřecího masa. Jako jediní, nositelé krevní skupiny B dobře tráví mléko a mléčné výrobky. Dieta podle krevních skupin jídelníček by se měl skládat z listové zeleniny, vajec, mléčných výrobků s nízkým obsahem tuku a také z masa.

Krevní skupina AB

Pokud máte krevní skupinu AB, pak to může být v sestavování jídelníčku problém. Ověřená dieta podle krevních skupin říká, že nositelé krevní skupiny AB by neměli konzumovat potraviny, které jsou nevhodné pro skupiny A a také B. Chcete-li zhubnout, omezte příjem masa, kukuřice, fazolí, pohanky a pšenice. Naopak si dopřejte ryby, tofu, listovou zeleninu, ananas a mořské řasy.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů