Cviky na pas

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...

Jedním ze symbolů krásy u žen je štíhlý pas. Už v minulosti se dámy navlékaly do korzetů, aby byly zdůrazněny jejich křivky. V současné době však korzety neletí a ženy se snaží štíhlého pasu a dokonalého vzhledu dosáhnout cvičením. Ale jen cvičením štíhlého pasu nedosáhnete.

Jestliže vás trápí přebytečný tuk, ať už v problémových partiích, jako je břicho, nebo někde jinde na těle, je důležité spojit správné cviky na pas se zdravým stravováním. Pokud byste zvolili pouze jednu z těchto metod, nebylo by to příliš efektivní a navíc by vám trvalo déle dosáhnout své vysněné figury.

Chci poradit jak hubnout

Pokud si sestavíte, případně necháte sestavit, správný jídelníček, pak můžete nejen rychleji zhubnout, ale zároveň vám strava pomůže při posilování. Při posilování je potřeba budovat svalovou hmotu, a tak je strava velmi důležitá. Strava by měla být vyvážená, aby se do těla dostaly všechny potřebné živiny.

Cviky na pas – tvarování svalů

Jestliže vás v oblasti pasu netrápí přebytečný tuk, ale pouze chcete tuto partii zpevnit a vytvarovat, pak pro vás máme několik skvělých tipů, jak toho dosáhnout. Existuje řada účinných cviků, které zaručeně pomohou. A my se na některé cviky na pas nyní podíváme.

Statický klik – jedná se o velmi účinný cvik, kterým zpevníte svalstva trupu. Tímto cvikem tvarujete také zádové a břišní svaly. Statický klik je účinný i při bolestech v zádech či při špatném držení těla. Statický klik se provádí tak, že budete ležet opření o předloktí, přičemž paže budou svírat s podložkou pravý úhel. Nohy mějte natažené, měli byste se země dotýkat pouze špičkami chodidel. V této poloze zkuste vydržet co nejdéle.

Boční kliky – provádí se tak, že si lehnete na jeden bok, opřete se o předloktí, paže budou s podložkou svírat pravý úhel. Nohy musí být natažené, a pak budete zvedat trup nahoru a dolů. Tímto cvikem se posilují šikmé břišní valy.

Otáčení trupem – vezměte si tyč, položte si ji za krk na ramena, mějte mírně rozkročené nohy a otáčejte trupem na levou a pravou stranu. Tímto cvikem se zpevňují boky a hýžďové svaly.

Pokud chcete odstranit z oblasti břicha přebytečný tuk, pak vám nepomohou výše uvedené cviky na pas, protože ty slouží ke zpevnění a tvarování svalů. Přebytečného tuku se zbavíte jízdou na kole, na rotopedu či na bruslích. Jedná se o aktivity, které jsou určené ke spalování tuku.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů