Cviky na boky

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
cviky na boky

Spousta žen se potýká s problémem, že se jim ukládá přebytečný tuk v oblasti boků. Pokud do této supiny žen patříte i vy, můžete s tím něco dělat. Velmi účinnou metodou jsou cviky na boky, díky nimž své boky vytvarujete a zpevníte.

Ale ke cvičení je potřeba zapojit také aerobní činnost, díky níž budete tuky splovat, protože klasické cviky na boky slouží pouze ke zpevnění a tvarování, nikoliv ke spalování.
Začněte navíc běhat, jezdit na kole či na bruslích, nebo můžete začít rychlou chůzí. Aerobní cvičení byste měli vykonávat alespoň hodinu při nízké intenzitě, čím se začnou tuky spalovat. Cviky na boky byste pak měli provádět ve třech sériích maximálně s 25 opakováními.

Chci poradit jak hubnout

Hledáte-li účinné cviky na boky, měli byste se nejprve zaměřit na to, čeho chcete docílit a od toho odvíjet svůj trénink. Pokud chcete boky zhubnout a tvarovat zároveň, cviky byste měl provádět ve vysokých počtech nízkou intenzitou. Jestliže chcete naopak vyrýsovat svaly, pak je nezbytné intenzitu zvýšit, pokud možno na maximum, a provádět nízký počet opakování.

Ideální je používat také měřič tepu a kontrolovat si tak tepovou frekvenci. Ta by měla být při cvičení na 60 % maxima vaší tepové frekvence.

Cviky na boky

cviceni-na-bokyŠikmé zkracovačky – zkracovačky určitě znáte. Jedná se o nejúčinnější a zdravější obdobu sed-lehů. Lehnete si na záda, pokrčíte nohy v kolenou a budete zvedat hlavu a rudník nad podložku. Zvednete se dopředu k nohám, ale spodní část zad by měla být neustále položená na podložce. Když se jedná o šikmé zkracovačky, střídáte pohyb k levé a pravé noze. Ruce můžete mít na hrudi, ale intenzivnější je mít ruce za hlavou. Tento cvik je účinný na šikmé břišní svaly.

Cviky na boky které pomohou

Zvedání boků – u tohoto cviku si lehnete na bok, paže budete mít kolmo k podložce a opírat se budete loktem. Z této polohy budete střed těla zvedat vzhůru, dokud nebude tělo v jedné přímce. Tento pohyb byste měli opakovat až 30x na každou stranu.

Boční výpady – nohy jsou mírně rozkročené, a pak uděláte úkrok pravou nohou do strany a jdete dopředu. A totéž budete provádět s levou nohou.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů