Bio potraviny – jsou opravdu tak dobré?

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
biopotraviny

Patříte mezi ty, kteří chtějí pečovat o své zdraví, a zajímá Vás, odkud potraviny pocházejí, jak byly vypěstovány a jestli při jejich výrobě nedocházelo k poškozování životního prostředí? Pokud ano, právě pro Vás jsou tady biopotraviny.

Biopotraviny jsou potraviny vyrobené z bioproduktů. To znamená z produktů kontrolovaného ekologického zemědělství. To je velmi pokrokový způsob hospodaření s kladným vztahem k půdě, rostlinám, zvířatům a přírodě bez používání umělých hnojiv a dalších chemických přípravků. Jedná se tedy o surovinu rostlinného nebo živočišného původu, která se získává v ekologickém zemědělství. Nejedná se pouze o zeleninu nebo ovoce. Hovoříme zde i o obilovinách, luskovinách, olejninách, syrovém mléku, vejcích nebo zvířatech. Bioprodukty má možnost zákazník nakoupit zejména přímo na farmě. Bioprodukty jsou pak výchozí surovinou pro biopotraviny.

Ty se vyznačují vysokou kvalitou, pravou nefalšovanou chutí a v případě zeleniny nebo ovoce také dobrou trvanlivostí. Navíc jsou tyto potraviny ekologicky, eticky a sociálně akceptovatelné. Tím, že investujete svoje peníze do biopotravin, neinvestujete pouze do vlastního zdraví, ale také do životního prostředí a do našeho venkova.

Chci zdravý jídelníček

Výroba biopotravin je vymezena v zákoně o ekologickém zemědělství. Zakázané je například bělení, působení hormonů, ozařování a mikrovlnný ohřev, nakládání s použitím chemikálií a další. Existuje i pozitivní seznam povolených přidávaných látek, tzv. éček. Jedná se ale o látky v přírodě běžné nebo vyrobené z přírodních surovin. Mezi tyto látky patří třeba kyselina askorbová, oxid uhličitý nebo kyselina citronová.

Seznam všech certifikovaných biopotravin můžete naleznout na internetových stránkách kontroly ekologického zemědělství www.kez.cz.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů