Ananasová dieta

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Zatím žádné hodnocení)
Loading...Loading...
ananasová dieta

Jestliže máte pevnou vůli a potřebujete rychle zhubnout pár kilo, můžete vyzkoušet právě tuto metodu. Jak už název napovídá, nebudete muset složitě připravovat jídelníček. Vše, co budete mít povoleno jíst je právě ananas. Jak čerstvý, tak z něj vylisovaná šťáva v objemu 1 až 3 kg denně. Maximální délka, po kterou je vhodné tuto dietu dodržovat je jeden týden. Málo kdo ale vydrží 7 dní jíst pouze jeden druh jídla, proto se doporučuje držet ji pouze tři dny. I když to vypadá jako velmi krátká doba, i za těchto pár dní můžete shodit 3 až 6 kg.

Asi se ptáte, jak taková dieta funguje. Je to jednoduché. Vše je založeno na rapidním snížení energetického příjmu, který za den sníte. Navíc ananas v sobě údajně obsahuje vzácné enzymy, které Vám se snížením váhy pomohou.

Chci poradit jak hubnout

Výhody ananasové diety

– Velmi rychlý úbytek hmotnosti již za velmi krátkou dobu

– Velký přísun vitamínů, které ananas obsahuje, ačkoliv jde o vitamíny omezeného složení

– Díky tomu, že můžete za den zkonzumovat velké množství tohoto ovoce, nehladovíte

Nevýhody ananasové diety

– Jelikož patří dieta mezi drastické díky jednostrannému složení, tělo bude mít nedostatek živit, ať už bílkovin, tuků, sacharidů a dalších důležitých látek. Proto s sebou nese tato dieta i mnoho zdravotních rizik

– Většinu lidí po pár dnech konzumace ananasu omrzí a to z důvodu chuťové jednotvárnosti

– Kvůli nedostatku bílkovin ztratíte na váze spíše svalovou hmotu než tukové zásoby

– Ne každý snese denně takové množství ovoce. Proto se mohou objevit různé zdravotní problémy jako pálení žáhy, překyselení žaludku, průjem nebo zvracení

Pokud jste se i přes to rozhodli, že tuto dietu vyzkoušíte, počítejte také s tím, že díky rapidnímu snížení energetické hodnoty je možné, že po skončení tohoto režimu nastane tzv. jojo efekt. Tento nechtěný ale velmi dobře známý termín doprovází právě tyto drastické diety. Vyhnout se mu můžete tehdy, když se rozhodnete neměnit jídelníček kompletně celý, ale nahradíte například některé jídlo ze dne právě ananasem. Budete tak kalorie snižovat postupně a tělu neuděláte takový šok.

 
 
 
Zpět na všechny články

Dejte nám Like :)

Začněte hubnout!

Vyplníte online formulář

Začněte vyplněním dvou políček online formuláře.

Zavoláme Vám a domluvíme se

Domluvíte si schůzku a termín na nejbližší pobočce.

Dostavíte se na pobočku

Individuální diagnostika a konzultace s naším výživovým poradcem.

Názory klientů

Dáša Stummerová

clientKolegyně v práci hezky zhubla, a když jsem dostala odvahu se jí zeptat, jak je to možné, přivedla mne její odpověď do NATURHOUSE v Liberci. Byla jsem nervózní, ale pan dietolog byl milý a pozitivní a pomohl mi vše překonat.

 
Podívejte se na naše video a zjistěte, jak konzultace v NATURHOUSE probíhá.
 
Objednejte se na konzultaci

Objednete se na konzultaci pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete na stránkách. Začněte hubnout ještě dnes.

 
3 základní principy hubnutí
 
Naše metoda

Pořád nechcete uvěřit, že s námi můžete zhubnout až 8 kilo za měsíc? Přijďte se přesvědčit na jednu z 69ti poboček v celé ČR. Na základě analýzy těla vytvoříme individuální jídelníček, díky kterému začnete od prvního dne hubnout a nebudete mít hlad.

Zjistit více
Jak to funguje?

Kolik zhubnu a za jak dlouho? Kolik stojí konzultace v pobočce NATURHOUSE? Jakým způsobem hubnutí funguje? Je možné jíst zdravě a přitom chutně? Jak zjistím své BMI a co to vůbec znamená? To vše a mnohem víc Vám zodpovíme v sekci Jak to funguje?

Zjistit více
Vaše příběhy

Máme několik důkazů, že hubnutí s NATURHOUSE funguje. Přečtěte si příběhy lidí, kterým odborníci dokázali pomoct. Ať už zhubli 10 nebo 50 kilogramů, jedno je spojuje. Cítí se skvěle a fit, mají více energie a jsou zkrátka šťastní, že to dokázali.

Příběhy klientů